A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Робота на канікулах!

На весняних канікулах учні 5 класу займалися математикою. Завдання містили як і програмовий матеріал, так і на логічне мислення. Учні прагнули навчитися ще і раціональному обчисленню.

15:06 26.03.2019

22 березня -Всесвітній день води

Протягом 20-22 березня в закладі проведено виховні заходи, присвячені Всесвітньому дню води. Демонструвались відеоролики про проблеми забруднення річок України та необхідність їх охорони. В 6 класі проведено урок з географії "Вода - основа життя", під час якого проводились конкурси, шаради, учні підготували вірші, казки про воду, річки. Обговорювалась проблема забруднення місцевих вод та необхідність шанобливого ставлення до річок і ставків Жашківщини.

13:44 22.03.2019

Виховний захід «Культура мовлення сучасного підлітка»

 21 березня у 10 класі був проведений виховний захід «Культура мовлення сучасного підлітка». Для того, щоб стати культурною, незаангажованою людиною, цікавим сучасним підлітком-співрозмовником, опанувати культуру мовлення старшокласники розчистили власний мовний сад і посадили в ньому галявину квітів пізнання. Учні розгадували цікаві шаради, загадки, розповідали приказки про слово, розглянули шкільний словник жаргонізмів, відпочили на «веселій перерві», складали сенкан, асоціативний кущ, добирали слова-рими, щоб завершити поезії. Креативно прозвучав фрагмент із « Енеїди» І. П. Котляревського, перелицьований на сучасний лад. Підготувала і провела виховний захід учитель української мови та літератури , класний керівник 10 класу Кравченко Т. І. Дирекція закладу щиро вдячна за проведення цікавого актуального уроку.

10:30 21.03.2019

Шевченку - 205!

12 березня Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відзначив 205 річницю з дня народження геніального поета Т. Г. Шевченка. Учні 5,10,11 класів разом із своїми наставниками Кравченко Т. І. та Маламурою С. П. підготували виставу-композицію "На перехресті Музи й Долі...". 

20:24 13.03.2019

Конкурс "Колосок"

Учні 3 класу взяли участь у конкурсі "Колосок." Вони  були нагороджені Золотими і Срібними Сертифікатами. Нормуратов Артем, за найбільшу кількість набраних балів, отримав у подарунок книгу Мирослави Чорної  "Пори року. Птахи. Я пізнаю природу".

10:53 13.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора