A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Карантин продовжено!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

12:06 06.04.2020

Під час карантину не забуваємо про предмет фізичне виховання. Нагадуємо та поповнюємо теоретико-методичні знання.

     Здоровий спосіб життя – це така побудова діяльності і поведінки людини, яка забезпечує досягнення високого рівня психічного і фізичного розвитку, доброго самопочуття, адаптації до впливу довкілля.

11:53 03.04.2020

5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ

  5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року.

13:04 02.04.2020

Дистанційне навчання

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів.

12:49 02.04.2020

У ЖАШКІВСЬКІЙ ОТГ НА ТРИ ТИЖНІ ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ

12 березня відбулося спільне засідання виконавчого комітету та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жашківської міської ради. Учасниками зібрання обговорювалося питання запровадження обмежувальних та профілактичних заходів для недопущення поширення коронавірусу. Було прийнято рішення: з 12 березня до 3 квітня заборонити відвідування закладів загальної середньої та дошкільної, позашкільної освіти її здобувачами, проведення всіх спортивних та культмасових заходів на території Жашківської ОТГ. Учасники засідання зійшлися на думці, що потрібно своєчасно проводити профілактичні заходи у закладах та установах. А також, зробити акцент на проведення широкої санітарно-освітньої роботи серед населення, зокрема – поширенні пам’яток про те, як уникнути зараження інфекцією та що робити при виявленні симптомів хвороби. Як наголошувалося на зібранні, велика концентрація людей може сприяти поширенню вірусу, тож громадянам радять уникати походів до магазинів, на ринки, відвідувати розважальні заклади, обмежити перебування у громадському транспорті тощо. Громадянам, які повернулися з-за кордону, радять самоізолюватися на 14 днів.

18:19 15.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора