A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Зі святом 8 Березня, шкільна родино!

Роль вчителя в житті кожної людини, мабуть, є неоціненна. Навчати, давати поради, спрямувати, бути прикладом для наслідування — все це та багато іншого повинен вміти справжній хороший педагог. А для цього душа його має бути щирою та відкритою, серце — великим і люблячим, розум — ясним та безмежним. Тому вчителі, як ніхто інший, заслуговують одними з перших отримати привітання на 8 березня від своїх учнів, їх батьків, а також від колег.

13:46 09.03.2020

Свято "Вінок Кобзарю"

9 березня — день народження Тараса Шевченка, одного з найбільш шанованого на Україні, і відомого у всьому світі поета, прозаїка і художника.

14:13 05.03.2020

Наша гордість.

Учень 4 класу Нормуратов Артем зайняв ІІ місце у особисто-командному чемпіонаті міста Києва серед юнаків, кадетів та юніорів з панкратіону у розділі Традіши.

09:28 04.03.2020

Олімпійський девіз: "Вище, сильніше, швидше"

Команда закладу взяла участь в змаганнях з туризму у закритих приміщеннях. Ми не здобули перемоги, але дотрималися регламенту положення, правил справедливого суперництва та олімпійського девізу.

21:22 01.03.2020

Свято рідної мови "Мово рідне, слово, рідне..."

Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають  нам виразити любов, радість, якою ми ділимося з рідними та друзями, це душа, що випромінює життєву силу, це невичерпне джерело, звідки ми беремо наснагу, знання і прагнемо осягнути всесвіт.

13:33 22.02.2020

Знову баскетбол. 13 і 20 лютого. Юнаки. СПШ №1

Напруження, захоплення грою, набуття навиків і досвіду, сприяння розвитку фізичних якостей, зміцнення здоров'я, радість перемог та сум поразок. Все це отримали наші юнаки в рамках спартакіади школярів Жашківської ОТГ.

21:08 20.02.2020

МИ НЕ ЗАБУВАЄМО!

20 лютого відбувся виховний захід «Слава Небесній сотні». Ми разом  з  всією Україною вшанували пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. 

13:36 20.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора