A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Чарівний світ творчості

Дата: від до Скинути

Виготовлення патріотичних браслетів зі стрічок

   На гуртку учні 5 класу виготовляли патріотичні браслети з атласних стрічок в національних кольорах України. Мета: формувати в дітей почуття патріотизму, любові до свого народу, України; розвиток творчих вмінь, уваги.

14:59 24.11.2023

Бісероплетіння. Виготовлення силянки

Cилянка - назва походить від слова "силяння" - техніки нанизування бісеру на нитку. Українці вірили, що саме ця прикраса є оберегом та приносить щастя, тому носили її на щодень.   Раніше силянки жінки носили щодня як оберіг (сила силянки як оберега завжди визначалася орнаментом). Для більшої сили оберега гуцули, наприклад, бісерну стрічку із захисним орнаментом нашивали на червону смужку полотна.

15:14 09.11.2023

Об'ємна аплікація "Голуб миру"

  Мир на рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Вихованці гуртка приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Діти України за мир у всьому світі» і виготовляли аплікації. 

17:29 22.09.2023

Обривна аплікація "Зимовий пейзаж"

Аплікація – одне з найулюбленіших занять дітей. Дітям подобається щось вирізати з паперу або тканини, клеїти, розфарбовувати і зрештою отримувати творіння, зроблене своїми руками. Скільки радощів у дитинстві нам приносило виготовлення листівок до свят для батьків. Будь-яка творча діяльність, зокрема аплікація, має велике значення для розумового розвитку дітей. Сьогодні на занятті гуртка вихованці виготовили обривну аплікацію "Зимовий пейзаж". Даний вид аплікації дуже сподобався дітям.

14:15 17.02.2022

Об'ємна аплікація "Веселка"

Користь об'ємної аплікації для дитини підтверджена багатьма вченими-психологами, за допомогою неї діти починають мислити трьохмірно. Надалі, це заняття може перерости в професію архітектора або будівельника.На занятті гуртка вихованці виготовляли об'ємну аплікацію "Веселка " результатом своєї роботи були задоволені і зрадісттю її виконували.

11:47 15.02.2022

Аплікації "Зайченята"

Аплікація з виготовлення тварин  крім освітніх завдань несе в собі ще й виховні  а саме: виховання дбайливого ставлення до природи і виховання у дітей позитивного ставлення до результатів власної праці і праці інших людей,  позитивно впливає на вміння орієнтуватися в просторі, розвиток дрібної моторики, словникового запасу і розмовної мови. Крім того, таке заняття позитивно позначається на логічному і конструктивному мисленні і творчій уяві дітей.

12:52 25.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора