Груповий проект «Людина має творити добро»

Учні 3 класу створювали груповий проект «Людина має творити добро». Метою якого було розширити знання учнів про моральні якості добра і доброти; розвивати вміння співчувати одне одному, говорити теплі слова; Виховувати зерна доброти, щирості і людяності; прагнути доброзичливої атмосфери в клас.

14:36 28.01.2019

Вікторина «У гості казка завітала»

28 січня у нашій школі  на групі продовженого дня було проведено вікторину «У гості казка завітала» . Під час вікторини учні  розвивали пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові і на малюнках. Вчились поважати  добро і правду, боротися зі злом і кривдою. Прищіплювали любов до рідного слова та народної творчості.

13:41 28.01.2019

Конкурс "Я - козацького роду 2018!"

Учні 5 класу взяли активну участь у національно - патріотичному конкурсі " Я - козацького роду 2018!" , за що отримали сертифікати І та ІІ ступеня.

11:04 15.01.2019

Першокласники отримали новенькі парти

Щедрий Дід Мороз привітав новорічними подарунками дітей пільгових категорій. Радість і посмішка на обличчях дітей свідчить про те, що вони щасливі.

19:33 15.12.2018