A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Інклюзивна освіта

Дата: від до Скинути

Виховний захід «Андріївські вечорниці»

  Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

18:07 30.11.2023

Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті"

    25 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

15:43 24.11.2023

Бесіди: «Дорожні знаки та їх значення» та «Правила для пішоходів»

    У рамках Тижня безпеки дорожнього руху асистентами вчителів Цимбал Н.В. та Коломієць В.В. для учнів з ООП були проведені бесіди на теми: «Дорожні знаки та їх значення» та «Правила для пішоходів». 

11:27 16.11.2023

Бесіда на тему: "Козацькому роду нема переводу"

13 жовтня асистенти вчителя та соціальний педагог провели бесіду на тему: "Козацькому роду нема переводу". Мета: Узагальнити знання дітей про козаків, їх життя, традиції та уподобання. Розвивати в учнів допитливість, формувати бажання дізнаватися про історичне минуле своєї Батьківщини. Виховувати повагу до людей, що боролися за свободу українського народу.

14:39 13.10.2023

Круглий стіл "Привіт! Ти як? Повертаймося до школи"

   Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями. Основна мета цього святкування – скоротити поширеність захворювань, пов’язаних з психічними розладами: депресивні стани, фобії, розлади особистості, алкогольна та наркотична залежності, шизофренія, недоумкуватість, порушення свідомості тощо.

14:16 10.10.2023

Всесвітній день усмішки

  Про те, що усміхатися корисно, чули всі. Усміхнена людина виглядає молодшою і навіть довше живе. Щира усмішка часто допомагає вирішити складні конфліктні ситуації. Тому не дивно, що у світі існує таке свято — Всесвітній день усмішки. З’явилося воно не так давно — в 1999 році. Отже, в першу п’ятницю жовтня ми будемо святкуємо черговий Всесвітній день усмішки.

15:17 06.10.2023

Художня галерея

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу! Тим, хто пізнати добро допоміг, Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, Тим, хто нам крила дарує щодня, Тим, хто відкрив нам жагу пізнання Тим, чия праця важка, непроста, Тим, чиє слово добром пророста, Тим, хто відкрив нам науки світання Наші святкові і щирі вітання!

15:35 05.10.2023

Патріотична майстерня

 29 вересня асистенти вчителя разом із соціальним педагогом провели захід "Патріотична майстерня" для учнів, які навчаються на інклюзивній формі навчання. Вони виготовляли обереги до дня захисників та захисниць України.

16:13 28.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора