A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Волонтерська робота

Дата: від до Скинути

Благодійна допомога для ЗСУ

Війна відкриває людей по-новому. Це дозволило усім українцям відчути себе великою родиною та об’єднати свої зусилля для добрих справ.

18:54 04.11.2023

Благодійна ярмарка

9 жовтня учні 10 класу провели благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ для придбання взуття та теплих шкарпеток. Дякуємо батькам за допомогу в організації ярмарки.

18:43 09.10.2023

Міжнародний день благодійності. Флешмоб "Твори добро"

5 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.

18:55 05.09.2023

Проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, який відзначається 4 жовтня).

1 жовтня відбулися уроки доброти у 2, 4 та 7 класах на тему «Гуманне ставлення до тварин». Метою заходу було виховання доброти у дітей,  відповідального ставлення до всього живого. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного, любовного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя, сприяння їхньому благу. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, з радістю демонстрували в класі їх фото, які принесли із собою до школи. Діти ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.           

17:40 27.06.2020

„Зроби крок собі назустріч! Зміни світ на краще разом із волонтерами Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

Волонтерів називають по-різному, але всі знають, що волонтер – це людина, що допомагає сусідам, співвітчизникам та людям, які потребують допомоги вдома чи за кордоном. Волонтери працюють в школах, лікарнях, бібліотеках, при захисті навколишнього середовища, допомагають воїнам в зоні АТО.

17:18 27.06.2020

Стань волонтером - будь частиною команди!

Бути волонтером – це бути небайдужим.Бути волонтером просто і приємно. Це стан душі і якщо у вас є бажання долучатися до волонтерських проектів або створювати свої – дійте та без вагань творіть добрі справи.

15:18 24.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора