для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2

Ти як?

Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Відеоролики про те, як перемогти стрес

День ментального здоров’я

До Дня ментального здоров’я заступник директора з виховної роботи Гвоздик І. О. з учнями 8 - А класу та педагогічним колективом провела гру «Будиночок, щоб не поїхати дахом». Щоб наші будиночки не «поїхали» треба рухатися по класі так, щоб «дах» не впав, але якщо листочок опинився на підлозі, то не сам собі його надіти, а потрібно попросити у ближнього про допомогу. При цьому «будиночок» у помічника теж має втриматися! Відпочиваємо, рефлексуємо, вчимося допомагати один одному, підтримуємо зв'язок відчуття дружньої атмосфери.

14:52 10.11.2023

День ментального здоров’я

З нагоди святкування Дня ментального здоров’я класні керівники разом зі своїми учнями підготували та провели всеукраїнський урок з ментального здоров’я «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!» з метою показати дітям, як діяти, щоб опанувати позитивні практики турботи про себе, як долати стрес під час війни.

15:55 10.10.2023