Настільний теніс

Настільний теніс — олімпійський вид спорту, у якому використовують спеціальні ракетки та ігровий стіл, розмежований сіткою навпіл. Гра може проходити між двома суперниками або двома парами суперників. Завданням гравців є утримувати м'яч в грі за допомогою ракеток — кожен гравець після одного відскоку м'яча на своїй половині столу повинен відправити м'яч на половину столу суперника. Очко нараховується гравцеві, коли суперник не може повернути м'яч відповідно до правил. За сучасними міжнародними правилами, кожна партія триває до 11 очок. Матч складається з непарної кількості партій, і грається на більшість перемог у партіях.

15:14 12.04.2022

В теперішню мить наш гурток живе у світі волейболу

Техніка гри волейболіста складається з техніки нападу (переміщення, подачі, передачі, нападаючі улари) і техніки захисту (переміщення, приймання м’яча з подачі і нападаючого удару, блокування). Існують різні способи виконання кожного прийому. Чим вищі та різноманітніші уміння і навички волейболіста, тим більше і його тактичні можливості у вирішенні різних ігрових завдань.

11:55 02.12.2021

Загальна фізична підготовка

Гурток «Загальної фізичної підготовки», основною метою якого є оздоровлення учнів,  направлений  на розвиток фізичних якостей під впливом спортивних та рухливих ігор.

21:09 28.10.2021

Загальна фізична підготовка

Серед учнів залишаються популярними такі види спорту як футбол і волейбол, тому саме ці ігри найчастіше можна зустріти відвідуючи гурток "Загальна фізична підготовка".

20:17 19.04.2021

Загальна фізична підготовка

Гурток «Загальна фізична підготовка» починає свою роботу паралельно з початком нового 2020-2021 навчального року. Заняття з гуртка проводяться не лише з метою популяризації різноманітних видів спорту, а й для зміцнення здоров’я, загартування та забезпечення всебічного фізичного розвитку учнів.

16:10 20.10.2020

Гурток загальної фізичної підготовки

Залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя, розвиток здібностей школярів в обраному виді спорту. Це найважливіші завдання гуртка загальної фізичної підготовки, який діє на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2, під керівництвом Ткаченко Юрія Борисовича.

15:45 26.09.2019