Педагогічні ради

Крок до майстерності

Крок до майстерності. Саме під такою назвою під час весняних канікул пройшла педагогічна рада. В ліцеї започаткована традиція: вчителі, що атестуються діляться  досвідом своєї роботи, демонструють фото та відеоматеріали проробленої роботи, показують власні досягнення, досягнення вихованців та цікаві "родзинки". Отож,  в цьому році вчителі підготували відеопрезентації, на яких була висвітлена їх  викладацька робота і продемонстровані цифрові навички.

13:29 01.04.2024

Крок до майстерності

13:29 01.04.2024

Педагогічна рада

26 жовтня у нашому ліцеї відбулася чергова педагогічна рада, на якій було розглянуто такі питання:

14:36 27.10.2023

Педрада - квест

Педрада на тему "Як навчати учнів на засадах компетентнісного підходу" була проведена у закладі. На педраді підвели   підсумки виховної роботи за І семестр, провели аналіз виконання освітньої програми та  стану відвідування учнями закладу навчальних занять, проаналізували  стан викладання предмету "Я досліджую світ" та питання адаптації учнів другого класу. Також було затверджено план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік.

14:20 02.01.2023