Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Балансова вартість будівель та споруд - 1 363 947 грн

Інші матеріали - 693 321 грн

Будівля навчального закладу є комунальною власністю Жашківської міської ради Черкаської області. Заклад розміщено у двох двоповерхових будівлях: начальний корпус, є господарські будівлі. На території закладу є автономна газова котельня.

Основна будівля закладу знаходиться у задовільному технічному стані та придатна до подальшої експлуатації.

Зонування закладу відповідає «Державним санітарним правилам планування та забудови населених пунктів». Будівлі в цілому забезпечують належні умови для організації освітнього процесу, відпочинку учнів.

У навчальному закладі наявні Державні санітарні правила і норми улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.2.008-01) та інші нормативно- правові документи щодо порядку санітарно-гігієнічного утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Освітлення закладу – змішане. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам. Під час навчального процесу дотримується лівобічне природне освітлення навчальних кабінетів. Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно-гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються. З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснено заміна вікон на металопластикові.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освітнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Котельня знаходиться у задовільному стані. У навчальних кабінетах підтримується температурний режим.

У навчальному закладі є спортивний зал, який був оновлений у 2023 році.

Харчоблок обладнано необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами. Харчування учнів здійснюється за графіком.

Заклад забезпечена засобами пожежогасіння. Кількість вогнегасників –відповідає нормативним вимогам. Дерев’яні конструкції даху будівель не  оброблені вогнетривким розчином, відсутня пожежна сигналізація. Загальний стан системи енергозбереження задовільний. Електрощитові обладнані відповідно до вимог. Електропроводи розміщені всередині приміщення та зовні в справному стані.

Для реалізації освітнього процесу в закладі використовуються 4 навчальні кабінети для початкових класів, 7 навчальних  кабінетів для учнів 5-11 класів, кабінет інформатики, фізики, музики, методичний кабінет, кабінет соціально-психологічної служби, кабінет медичної сестри, шкільна бібліотека. Кожен кабінет укомплектований навчальними меблями на 100%, хоча певна кількість їх потребує заміни. Всі комп’ютери в закладі підключені до мережі Internet.

У навчальному закладі проводиться цілеспрямована робота щодо покращення стану будівель та споруд.  Навчальні кабінети, коридори закладу обладнані сучасними стендами. Навчальні кабінети по можливості забезпечені методичними та технічними засобами навчання відповідно до вимог. В комп'ютерному класі учнями використовуються 9 комп'ютерів, але  є потреба в придбанні більшої кількості комп'ютерів(ноутбуків) та іншої комп'ютерної техніки (навушники, принтер, комп'ютерна дошка, колонки) у кабінет інформатики . Початкові класи НУШ забезпечені необхідним навчально-методичним приладдям на 70%. У 11 класах є настінні телевізори, в 12 класах – ноутбуки. Для проведення освітніх заходів є мультимедійний проектор, радіомікрофони, музичні колонки.

Навчальний заклад розташований на самостійній земельній ділянці. Земельна ділянка поділена на зони: спортивний майданчик, подвір’я, господарської ділянки, котельні та надвірного туалету. Подвір’я навчального закладу має задовільний стан: обладнані квітники, спортивні майданчики. В 2023 році відкрито міні - футбольне поле. Територія з усіх сторін має огорожу, яка потребує заміни.