A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Національно-патріотичне виховання

Дата: від до Скинути

Покрова - свято Козацьке

  “Покрова - свято Козацьке”. Це назва навчальної гри, яку провела педагог - організатор Заплішна Т.М. з учнями 6 класу. Змагались два курені. Діти розповідали про історію створення свята Покрови, були учасниками інтелектуального конкурсу з теми козацтва. Цікаво пройшли конкурси кашоварів, колективний малюнок, гра “Так чи ні?”. Діти проявили творчість, згуртованість. Даний захід сприяв формуванню інтересу до історичного минулого українського народу.

18:49 04.11.2023

Герої рідного краю

Великий сум за втраченими захисниками: синами та доньками нашої Батьківщини. Учні 2 та 4 класів відвідали Алею Слави у центрі нашого міста, вшанували пам`ять загиблих земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів. Діти разом зі своїми вчителями висловили глибоке співчуття Зайцевій Людмилі Степанівні - мамі Героя України Зайцева Олега Григоровича, яка в черговий раз прийшла до портрета сина.

18:47 03.11.2023

День захисника України

Наша держава відзначає День захисника України - день, який щорічно святкується 1 жовтня. Саме цього дня Україна вшановує тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає нас від наступу загарбників  і виборює нашу свободу.

16:50 01.10.2023

Всенародний день батька

До Всенародного дня батька, який в Україні святкують у третю неділю вересня, у Жашківському опорному ліцеї №2 за участю другокласників і класного керівника Лясковської Л. Л. відбувся виховний захід «Тато – захисник своєї сім'ї та своєї країни». На жаль, через повномасштабну війну, не всі батьки змогли бути поруч зі своїми дітьми, тому що дехто хто із татусів захищає рідних та Україну на фронті від російських агресорів.

18:52 19.09.2023

Революція Гідності і Свободи

21 листопада  учнями 10 та 11 класу був проведений виховний захід "Революція Гідності". Мета заходу - це розширення знань учнів про фрагменти з історії України, донести важливість збереження патріотичного духу кожного громадянина, виховувати культуру взаємовідносин між людьми у щоденному житті, сприяти розвитку пізнавального інтересу, зрозуміти суть людського життя та визначати своє місце в ньому. 

17:38 27.06.2020

В Україні 21 листопада відзначають вже шосту річницю Дня Гідності та Свободи.

З нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідності та Свободи, 21 листопада було проведено виховну годину з учнями 6 класу, спрямовану на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.  

17:36 27.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора