Конкурс читців, присвячений Міжнародному дню рідної мови

Дата: 22.02.2024 14:46

22 лютого у Жашківському ліцеї № 2  відбувся конкурс читців-декламаторів віршів про мову «Мова – багатство моє», який провела вчитель української мови та літератури Маламура С.П.. Учні ліцею до виступу підготувалися заздалегідь. Вони не тільки відповідально поставилися до даного конкурсу, а й творчо. Краса української мови ожила в поетичних рядках декламаторів. У виконанні ліцеїстів прозвучали вірші відомих українських поетів: Тараса Шевченка,  Ліни Костенко, Олександра Олеся.
    Майстерність читців художнього слова оцінювало журі, якому було важко визначити переможця і призерів, бо діти порадували і сценічним вбранням (око тішило розмаїття вишиванок), і виразністю читання, і добором творів. Хотілося б відзначити Яковчук Ілону, Євтушенко Лізу (6 кл.), Большак Софію (9 кл.), Волинець Дарину, Ткаченко Надію, Ткачук Софію (11кл.)