A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Табір праці та відпочинку

З 28 травня по 14 червня цього року на тереторії Жашківського ЗЗСО I-III ст, №2 був організований табір праці й відпочинку для учнів 10 класу. Його очолила класний керівник, вчитель української мови та літератури Кравченко Тетяна Іванівна. Вихователем була вчитель з технологій Присяжнюк Ліна Йосипівна. 

10:38 14.06.2019

Літо - чудова пора відпочинку!

Для козацького загону нашого закладу кошовим отаманом В. Поліщуком було організовано спортивні змагання "Козацькі розваги". Школярі взяли активну участь у різних естафетах, за що отримали нагороди. За підтримки батьків було організовано "пікнік" на якому діти мали змогу поласувати козацькою кашею та смачними шашликами. 

09:44 14.06.2019

Майбутні олімпійці

31 травня команда 4-6 класів з футболу та 7-8 класів з баскетболу взяли участь в змаганнях Жашківської ОТГ присвячені Дню захисту дітей. Наполегливість і цілеспрямованість баскетбольної команди, заряд бадьорості та гарного настрою футбольної команди у поєднанні з прагненням до перемоги дало позитивний результат. Футбольна команда зайняла почесне ІІ місце; команда з баскетболу гідне ІІ місце. Але головним підсумком дня стало відчуття єднання, духу здорового суперництва, радості та доброти.

22:12 01.06.2019

Екскурсія в Київ

25 травня учні 3 класу їздили на екскурсію у м.Київ. Вони побували в музеях: Води, Медуз, Природи. А на останок відвідали  Фестиваль морозива. Переповнені вражень та емоцій діти повернулися додому.

10:17 27.05.2019

Зі святом Останнього дзвоника 2019

Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвоник-веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих роздоріжжі. Цього річ випускники нашого закладу взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та започаткуванні калинового саду. Одинадцятикласники Жашківської ОТГ цього дня посадили сім кущів калини - як подарунок рідному місту та на добру згадку про цей день.  В урочистостях біля меморіалу Кобзареві взяли участь міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька, котрі привітали випускників із завершенням навчання в школі та побажали подальших успіхів.

19:26 25.05.2019

Прощавай, початкова школо!

24 четвертокласники випустились із  початкової школи. Як зазвичай, гарне, трепетне свято зібрало батьків, учителів, друзів. Директор вручила дипломи. Звучали слова подяки вчителям, батькам. Особливо трепетним було свято для першої вчительки Чернявської Л.М.. Батькам було  представлено класного керівника - Топчій Г.В.

12:10 23.05.2019

Так тримати!

Другокласники Жашківського ЗЗСО №2, стали переможцями. Вони отримали дипломи за активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник 2019". З чим ми їх вітаємо!

11:24 22.05.2019

Прощавай, Букварику!

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі.  Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

21:04 21.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора