A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Робота групи продовженого дня

Дата: від до Скинути

Тиждень Безпеки дорожнього руху на ГПД

   З 13 по 17 листопада на ГПД проводилися заходи присвячені другому етапу  загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху. Його метою було залучити дітей до вивчення та вміння  застосовувати Правила  дорожнього руху на вулицях міста, у громадському транспорті тощо. Вихованці ГПД з Тетяною Долею провели ряд цікавих навчальних ігор: "Лабіринт", "Лото", "Розрізна дорожня абетка,"  рухлива гра "Світлофор Моргайко", бесіду "Діти на дорозі". Школярі  не тільки ознайомилися із дорожніми знаками для пішоходів, а й у процесі ігор, закріпили вміння ними користуватися.

16:06 16.11.2023

13 листопада - Всесвітній День доброти

   Вихованці ГПД цілий тиждень готували творчий доробок до сьогоднішнього свята. Нині відбувся виховний захід до Дня доброти. Вихованці  передали всім нам теплоту своїх долоньок. Побажали один одному, батькам, вчителям доброти та щастя від понеділка і до неділі.  І так кожного тижня!!! 

16:39 13.11.2023

Виховний захід на тему: «Будь обережним на дорозі»

     Робота проводилася з дітьми  ГПД. Захід відбувся в ігровій формі, із завданнями на кожній зупинці. Діти досить старанно виконували всі завдання, та показали свої знання з Правилами дорожнього руху; поглибили знання про правила дорожнього руху; повторили основні правила пішоходів і автомобілістів.

17:03 23.11.2021

"Безпечна поведінка в соціумі"

12.04.2021 р. проведено виховний захід "Безпечна поведінка в соціумі" за участю соціального педагога та психолога. Мета цього заняття закріпити правила безпечної поведінки в повсякденному житті, покращити знання учнів та спонукати їх до аналізу небезпек,що можуть трапитись, робити висновки, розвивати логічне мислення.

20:08 23.05.2021

Бесіда на тему "Особиста безпека дитини"

21 квітня Маринчук О.Б. на ГПВ провела бесіду на тему "Особиста безпека дитини". Мета: виховувати правила безпечної поведінки в повсякденному житті, покращити знання учнів та спонукати їх до аналізу небезпек,що можуть трапитись. Розвивати логічне мислення, аналізувати, порівнювати, робити висновки.

20:38 22.04.2021

Виховна година "Найбільше багатство-здоров'я"

До Всесвітнього дня здоров'я-07.04.2001р. на групі продовженого дня  Маринчук О.Б. провела виховну годину "Найбільше багатство-здоров'я". Мета цього заходу- допомогти краще зрозуміти значення понять "здоров'я", формувати  уявлення учнів про здоровий спосіб життя. Розвивати пізнавальну активність, учити міркувати, виховувати волю і характер.

19:07 20.04.2021

Розвиваюче заняття на тему: "В пошуках барвистої веселки"

31.03.2021 р. на групі продовженого дня  проведено  розвиваюче  заняття "В пошуках барвистої веселки". Мета цього заняття заключала в собі такі завдання: закріпити знання дітей про веселку, з яких кольорів вона складається, вміння орієнтуватися в просторі, висловлювати і обгрунтовувати свої судження та сприяти формуванню дружніх взаємин між дітьми.

15:47 31.03.2021

Виховна бесіда "Ми за безпечний Інтернет"

На групі подовженого дня 25.02.2021 року проведено виховну бесіду "Ми за безпечний Інтернет" за участю вихователя ГПД Маринчук О.Б. та соціального педагога Швець О.П. з метою розширення уявлення учнів про мережу інтернет, особливо молодших користувачів. Сформувати уявлення про небезпеку, яка може бути в Інтернеті та виховувати вміння безпечно користуватися мережею Інтернет.

16:51 01.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора