Круглий стіл «У Європу з Україною в серці»

У Жашківському ліцеї №2 9 травня 2023 року відзначили День Європи.  Вчитель історії Коваль В.П. і бібліотекар Кравчук О.І. з учнями 7Б класу провели круглий стіл «У Європу з Україною в серці».Учні отримали інформацію про історію свята, як День Європи відзначають в ЄС та Україні. Учитель історії пояснила, що День Європи Україна цього року вперше святкує в один день з країнами ЄС. Учні висловлювали свої судження про те, що для них означає бути громадянином європейської держави і ділилися інформацією про європейські цінності.

12:01 09.05.2023

Королева спорту "Легка атлетика"

06 травня 2023 року на стадіоні ліцею №1 м. Жашків відбулися змагання з легкої атлетики в рамках Спартакіади школярів Жашківської ТГ.

22:11 07.05.2023

Літературні читання патріотичної поезії "Поети не мовчать"

5 травня 2023 року у Жашківському ліцеї №2 Жашківської міської ради Черкаської області  відбулися літературні читання патріотичної поезії "Поети не мовчать". Учні 10 класу декламували вірші молодої поетеси та вчительки англійської мови Смілянець Олександри Миколаївни, авторка ж розповідала історії написання кожного вірша.

19:47 05.05.2023

Проєкт "Вирощування рослин та догляд за ними".

Учні 5 класу розпочали працювати над новим проєктом "Вирощування рослин та догляд за ними". Діти розширили знання про  рослини, їх різноманітність , про умови необхідні для росту і розвитку. В ході уроку була проведена гра "Актор", розгадували кросворд, де дізналися назви рослин, інтерактивна вправа "Незакінчені речення". Учні навчилися правильно висаджувати кімнатні рослини у горщики.

10:16 05.05.2023

Щеплення - запорука здоров'я!

03.05. 2023 року медична сестра Петренко Н. В. підготувала та провела з учнями 8 класу заняття на тему "Щеплення - запорука здоров'я ". Під час заняття учні ознайомилися з інфекційними захворюваннями, розглянули календар профілактичних щеплень, вивчили значення щеплень для кожної людини. Протягом заняття діти переглянули відео "Кір. Симптоми. Шляхи передачі".

13:42 04.05.2023

Навчально-польові збори в умовах воєнного стану

Щорічно, відповідно до програми предмета «Захист України» для учнів 11-х класів проводяться навчально-польові збори, метою яких є практичне застосування набутих теоретичних знань. На навчальній базі Жашківського ліцею №2  відбулися 3-х денні збори учнів 11-х класів Жашківських ліцеїв №1, №2, №5 в період  з 26 квітня по 28 квітня 2023 року протягом 18 навчальних годин. Загалом до зборів були залучені 57 учнів  11-х класів. Розпочали збори з хвилини мовчання за загиблими воїнами та цивільним населенням України, які стали безневинними жертвами  агресії рашистів,  виконали Гімн України та оголосили план навчально-польових зборів.

19:07 28.04.2023

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 24 по 28 квітня в ліцеї проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності . Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. https://drive.google.com/file/d/1pEk6D6RqCR2It3uwOCndosGwkWA7OE_h/view?usp=share_link

16:30 28.04.2023

День Землі

З метою виховання в учнів любові до природи, до своєї Землі з учнями 3 класу було проведено практичну гру "Сортуємо сміття - зберігаємо планету". Також діти переглянули відео "Планета Земля", зробили колаж "Любимо Землю ". Щоб примножити природне багатство, учні посадили біля школи зелені насадження.

20:27 23.04.2023