« А пам’ять серце береже».

Вісім років тому, під час Революції Гідності, у період 18-20 лютого в центрі Києва загинули більше ста осіб, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам. На вшанування подвигу учасників Майдану та увічнення пам’яті загиблих 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

18:59 17.02.2022

"Наш біль - Афганістан "

15 лютого школярі 11 класу разом з педагогом організатором Заплішною Т. М.  провели виховний захід "Наш біль - Афганістан ". Мета заходу:  розширення знання учнів про історичні події афганської війни,  виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

19:47 16.02.2022

З Днем Святого Миколая!

День святого Миколая прийнято святкувати 19 грудня. Свята найбільше очікують діти. Адже саме в ніч проти 19 грудня вони отримують від святого подарунки. Батьки з дитинства привчають малюків, що святий Миколай приносить солодощі лише слухняним діткам.

15:40 18.12.2021