День Знань

День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

11:31 03.09.2019

Друге місце у грі «Сокіл»( « Джура»).

Рій   « Мудрі сіроманці» зайняв почесне друге місце у грі «Сокіл»( « Джура»), яка відбулася 5 червня. Діти влучно стріляли, надавали долікарську допомогу, долали туристичні труднощі, демонстували знання історії, згуртовано марширували та завзято виконували стилізацію українського танцю.

11:45 06.06.2019

Заходи до 74-річниці з Дня Перемоги

До 74-річниці з Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні учнівське самоврядування разом з організатором дитячого колективу підготували виступ з переглядом відеосюжетів та фільмів на тему солдатських та партизанських буднів.

11:51 08.05.2019

Театралізоване дійство свята Благовіщення Пресвятої Діви Марії

05.04 педагогом-організатором Заплішною Т. М. було проведено для учнів 1-5 класів театралізоване дійство свята Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Школярі дізналися про значення цього свята, як його святкують, які особливості несе цей день і повязані з ним прикмети. Діти дружньо закликали весну віршиками та піснями, водили весняні хороводи, виконували традиційний "Кривий танець".

13:48 05.04.2019

Підготовка до 8 Березня

Учнівське самоврядування приймає  активну участь в підготовці до свята жінок.

10:18 05.03.2019

Гра-подорож "Калейдоскоп професій"

В рамках проведення інноваційного тижня в п'ятницю 22 лютого відбувся виховний захід-квест "Калейдоскоп професій". Учасники гри - учні 3 класу, ведуча і координатор гри - організатор дитячого колективу Заплішна Тамара Миколаївна.

09:09 26.02.2019