Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай!

Традиційно, 19 грудня у наш заклад завітав Святий Миколай із щирими привітаннями та побажаннями, а також солодкими подарунками у цей незвичайний, чарівний день здійснення дитячих бажань та мрій.

09:40 20.12.2019

АНКЕТУВАННЯ «ЩО Я ЗНАЮ ПРО РАБСТВО, РАБІВ»

До Міжнародного дня боротьби з рабством – 2 грудня, проведено анкетування учнів 8 класу «ЩО Я ЗНАЮ ПРО РАБСТВО, РАБІВ» та засідання  круглого столу «СТАВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДО ПРОЯВІВ НАСИЛЬСТВА» з учнями 7 класу.

12:07 02.12.2019

"МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"

В рамках проведення  Всеукраїнської акції  " 16 днів проти насильства " 28.11. було проведено виховний захід з учнями 1 - 4 класів  "МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ".

11:52 28.11.2019

Мовний квест. Фотозупинка.

Учнівське самоврядування  –  ініціатор проведення різноманітнох квестів у нашому закладі. До Дня писемності та мови було проведено мовний квест .Учні демонстрували свої знання та виявляли згуртованість при виконанні найрізноманітніших завдань. Одна з дванадцяти станцій – " ФОТОЗУПИНКА"

17:14 11.11.2019

« ПАМ'ЯТАЄМО.СЛАВИМО.ВШАНОВУЄМО.»

В Україні 28 жовтня відзначають 75-ту річницю визволення від нацистських загарбників. Цього дня вшановують пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, у лавах радянської армії або Української повстанської армії.

18:02 27.10.2019

"Як сивину ти привітаєш..."

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана учні нашого закладу відвідали Жашківський територіальний центр соціального обслуговування.

09:33 03.10.2019

"Миру нам сьогодні треба..."

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. 25 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

19:45 21.09.2019