Психологічна служба школи

Заняття з елементами тренінгу для учнів 9 - го класу: "Як розпізнати суїцидальні настрої учня"

Заняття проводилося в рамках профілактики та реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх з переглядом відео з подальшим обговоренням. Учасникам тренінгового заняття було надано інформацію про статистичні дані щодо проблеми самогубства, ознайомлення з мотивами суїцидальної поведінки, ознаками  суїцидальних намірів.

12:08 15.01.2020

Заняття для учнів 2 - го класу: "Подорож до країни Доброти"

Уявна подорож до країни Доброти, залишила у пам'яті дітей другого класу яскраві враження, позитивні емоції. Учні під час мандрівки дарували компліменти, складали казки, грали в ігри: "Квіткова галявина", "Розповідь за малюнком". З цікавістю переглядали відеоролики про добрі вчинки.

13:56 26.12.2019

Заняття для учнів 4 - го класу: "Любов. Доброта. Терпимість."

Сформувати у дітей поняття шанобливого ставлення до оточуючих їх людей. З'ясувати, що таке  доброта, чуйність,  любов, терпимість. Визначити поняття толерантності у всіх її проявах. З'ясувати, яка людина є толерантною. Охарактеризувати самостійно ознаки толерантної людини. Допомогти учням усвідомити унікальність кожного.

14:12 18.12.2019

Тренінгове заняття для учнів 7 - го класу: " Я та мій клас"

Сформувати позитивні взаємини в класному середовищі. Вчитися встановлювати та підтримувати дружні стосунки. Вчитися регулювати власну поведінку в провокуючих ситуаціях. Підвищувати самооцінку учасників. Розвивати вміння правильно оцінювати себе та власні можливості. Познайомити інших із рисами характеру кожної дитини, її звичками та інтересами. Формувати бажання бути добрими, привітними, терпимими один до одного. Усвідомити відношення учнів свого класу до себе самого та свого до інших.

13:02 17.12.2019

Виставка малюнків на тему: "Щаслива сім'я ..."

На виставці були представлені найкращі малюнки учнів початкових класів.Діти висвітлили тему взаємостосунків з батьками. Запропонували своє бачення щасливої сім'ї.

14:08 10.12.2019

Заняття для учнів 5 - го класу на тему:"Я, мої права та обов'язки"

Ознайомлення учнів з їх правами та обов'язками; проаналізувати взаємозязок . Поглибити правові знання учнів, сприяти поширенню правової культури, гендерної рівності. Розвивати вміння орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях .

13:55 10.12.2019

Заняття на тему: "Ні алкоголю - ні, ні; ні алкоголю в нашому житті - ми скажемо ні."

Ознайомлення учнів 9 класу з небезпечними наслідками вживання алкоголю. Усвідомлення  старшокласниками того факту, що алкоголь не сприяє досягненню дорослості. Підліток має самостійно приймати свідомі рішення. На занятті учням було запропоновано визначити   позитивні життєвоважливі цілі: продовження навчання, здобування професійної майстерності у майбутньому.

14:24 04.12.2019

Заняття з учнями початкових класів: "Долонька щастя"

Арт-терапевтичне заняття "Долоньки щастя" було проведено з учнями 1 - 4 класів спільно з вихователями групи продовженого дня. На занятті вуло висвітлено питання з гендерного виховання дівчаток та хлопчиків. Діти програли ряд сюжетно - рольових ігор та риконали ряд цікавих завдань. Від даних видів роботи діти отримали велике емоційне задоволення.

12:35 04.12.2019