A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Психологічна служба школи

Тренінгове заняття для учнів 7 - го класу: " Я та мій клас"

Сформувати позитивні взаємини в класному середовищі. Вчитися встановлювати та підтримувати дружні стосунки. Вчитися регулювати власну поведінку в провокуючих ситуаціях. Підвищувати самооцінку учасників. Розвивати вміння правильно оцінювати себе та власні можливості. Познайомити інших із рисами характеру кожної дитини, її звичками та інтересами. Формувати бажання бути добрими, привітними, терпимими один до одного. Усвідомити відношення учнів свого класу до себе самого та свого до інших. 

13:02 17.12.2019

Виставка малюнків на тему: "Щаслива сім'я ..."

На виставці були представлені найкращі малюнки учнів початкових класів.Діти висвітлили тему взаємостосунків з батьками. Запропонували своє бачення щасливої сім'ї.

14:08 10.12.2019

Заняття для учнів 5 - го класу на тему:"Я, мої права та обов'язки"

Ознайомлення учнів з їх правами та обов'язками; проаналізувати взаємозязок . Поглибити правові знання учнів, сприяти поширенню правової культури, гендерної рівності. Розвивати вміння орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях .

13:55 10.12.2019

Заняття на тему: "Ні алкоголю - ні, ні; ні алкоголю в нашому житті - ми скажемо ні."

Ознайомлення учнів 9 класу з небезпечними наслідками вживання алкоголю. Усвідомлення  старшокласниками того факту, що алкоголь не сприяє досягненню дорослості. Підліток має самостійно приймати свідомі рішення. На занятті учням було запропоновано визначити   позитивні життєвоважливі цілі: продовження навчання, здобування професійної майстерності у майбутньому.

14:24 04.12.2019

Заняття з учнями початкових класів: "Долонька щастя"

 Арт-терапевтичне заняття "Долоньки щастя" було проведено з учнями 1 - 4 класів спільно з вихователями групи продовженого дня. На занятті вуло висвітлено питання з гендерного виховання дівчаток та хлопчиків. Діти програли ряд сюжетно - рольових ігор та риконали ряд цікавих завдань. Від даних видів роботи діти отримали велике емоційне задоволення.   

12:35 04.12.2019

Заняття на тему: " СНІД - глобальна криза людства"

На занятті учні 11 - го класу мали змогу отримати багато нової та корисної інформації, що до профілактики  ВІЛ - інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ - інфікованих і хворих на СНІД людей, втому числі і дітей.Старшокласники ознайомилися з загальнодержавною програмою. Переглянули ряд відеороликів приурочиних профілактиці та боротьбі зі СНІД та ВІЛ інфекціями. Також, відповіли на ряд анкетних запитань, що до теми: " СНІД - глобальна криза здоровя'".

14:30 27.11.2019

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашій школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.  Основними завданнями акції є: - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; - формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. На виконання Плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.12.2015 року № 2154-р. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

12:27 26.11.2019

Заняття з елементами тренінгу для учнів 1 - го класу : " Права та обов'язки учня"

На занятті учні з'ясували, які права вони мають у школі, як школярі. Також розглянули обов'язки, що має кожин учень. Розіграли декілька тренінгових вправ, що дали змогу першокласникам зрозуміти, які є основні правила поведінки під час перебування в школі. Діти отримали корисні знання під час заняття, позитивні емоції та приємні враження. 

13:15 20.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора