Діти не відвідують заняття онлайн - відповідатимуть батьки!

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 був затверджений Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, який визначає, що у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та Службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

14:45 17.11.2022

ПРО ДЕЯКІ ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ УКРАЇНИ ТА ВИЗНАННЯ ТАКИМ, ЩО ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ, НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.06.2015 № 641

18:46 28.08.2022

1 вересня – День знань – особливе свято!

Дорогі учні, батьки, гості, вчителі! Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Ось і закінчилось літо, знову завітала до нас осінь. І ми знову зібрались дружною родиною, яка сьогодні поповнюється новими учнями.

19:27 01.09.2021