A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Зустріч з пожежниками: цікава, повчальна, завжди актуальна!

26 лютого до учнів Жашківського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2 завітав з профілактичною роботою представник Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, провідний інспектор Жашківського районного сектору Гацанюк Валерій Олександрович, який дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провів роз’яснювальну роботу з учнями, нагадав школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернув на безпечне поводження з вогнем.

15:04 27.02.2020

Свято "Масляна іде - свято веде"

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. В Жашківському закладі ЗСО І-ІІІ ступенів №2 вже стало доброю традицією на свято Масляної весело провести зиму та зустріти весну.

16:00 24.02.2020

Свято для першокласників НУШ "100 днів у школі"

16 грудня відбулося свято на якому першокласники  святкували  свій перший ювілей "100 днів у школі". На святі діти демонстрували чого навчилися, які пісні вивчили і показували свої танцювальні здібності. Батьки разом зі своїми дітками брали участь у конкурсах та зварили пшоняної каші, яка символізувала силу,  міць дитини , пригощаючи, промовляли  «Ви повинні з’їсти по ложці каші, щоб наука йшла на розум».

09:47 17.12.2019

"Українські вечорниці на Андрія"

Мета заходу: збагатити знання учнів про народні традиції; відроджувати обряди нашого народу; виховувати любов до народних звичаїв, гордість за український народ, який має давні традиції і багату творчу спадщину; розвивати творчі здібності дітей.

16:04 14.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора