A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Психологічна служба школи

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

  З 25 по 29 вересня стартує Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. В Жашківському опорному ліцеї №2 25 вересня  у 5 класі  проведено профілактичну бесіду "Як боротися з булінгом?" Було акцентовано увагу на таких питаннях як :"Що таке Булінг?", Якщо Ви стали свідком булінгу", "Якщо ти у ситуації булінгу", "Хто може й повинен захистити?".       Головною метою цієї бесіди було: сформувати в учнів, нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до інших; сприяти розвитку навичок надання та отримання допомоги. Подивились  і обговорили відеоролик, правова допомога; мультфільм "Булінг у шкільному колективі".

15:05 29.09.2023

Осінній вернісаж. Фоторепортаж: "Аксесуари та прикраси найкращих кольорів року"

Осіння пора дозволяє дати політ фантазії та створювати чудернацькі вироби з природного матеріалу, тому 14 вересня у нашому закладі був проведений Осінній вернісаж. Фоторепортаж: "Аксесуари та прикраси найкращих кольорів року". Даний захід був проведений соціальним педагогом Маринчук О.Б. та асистентами вчителя Коломієць В.В., Стецюк С.В., Цимбал Н.В. з дітками, які навчаються на інклюзивній формі навчання. 

16:52 14.09.2023

Міжнародний день благодійності. Флешмоб "Твори добро"

    5 вересня соціальним педагогом Маринчук О.Б., сумісно із вчителями асистентами інклюзивних класів, проведено інформаційну бесіду до Міжнародного дня благодійності. Метою якого було: заохочення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур і релігій.Хто такі волонтери? та Хто може ними стати?, що таке доброта? Учні ООП подивились мультфільм та виконали вправи: "Що таке хороші та погані вчинки?", "Рука допомоги" і зробили висновок, що творити благі і добрі справи, тим хто потребує цього особливо, завжди було гідним і шанованим заняттям. Благодійність єднає людей!

13:56 05.09.2023

Обираючи професію обираєш майбутнє

У 9 класі Жашківського ліцею №2   19 травня проведено тренінг, інформаційну бесіду на тему:" Крок у доросле життя. Обираючи професію - обираєш майбутнє". Соціальний педагог Маринчук О.Б. під час тренінгу намагалась допомогти учням вивчити власні нахили, особливості свого характеру та темпераменту, зорієнтуватися у світі професій.         В процесі роботи учні ознайомилися з новими професіями на ринку праці; склали формулу вибору професій; пройшли диференціально- діагностичний опитувальник професійної спрямованості Є.Клімова для визначення типу професії за предметом праці.

15:11 19.05.2023

Як не стати жертвою кібербулінгу?

16 травня 2023 року у Жашківському ліцеї №2  педагогом соціальним з учнями 8 - 9 класів проведено інформаційно-профілактичну бесіду "Як не стати жертвою кібербулінгу?", метою якої було: ознайомити учнів з поняттям кібербулінгу; розкрити проблему "розважального медіанасильства", її зв'язок з порушенням прав людини; показати негативний вплив інформаційно-комунікаційних технологій на моделювання поведінки молоді; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в інтернеті, та про шляхи їх подолання, мотивувати їх поширювати у своєму середовищі.  В ході бесіди діти формулювали поради, складали пам'ятки "Як  захиститись від насильства".

15:15 16.05.2023

Профілактичне заняття про збереження здоров'я

  04 квітня 2023 року у Жашківському ліцеї №2 проведено інформаційно-профілактичне заняття у 7А  класі :"Твоє здоров'я у твоїх руках.Вплив шкідливих звичок на організм людини"  Мета: поглибити знання про негативний вплив на здоров'я шкідливих  звичок, їх вплив на майбутнє людини, розвивати вміння дбати про своє здоров'я, виховувати силу волі для формування корисних звичок та подолання шкідливих.

15:05 04.05.2023

Благовіщення прийшло - радість людям принесло

До 7 квітня 2023 року у Жашківському ліцеї №2  соціальним педагогом Маринчук О.Б. для учнів 5 класу проведено інформаційну бесіду "Благовіщення прийшло- радість людям принесло". Метою якої було: розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Благовіщення, розвивати пам'ять, мислення, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного. 

14:11 07.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора