A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Психологічна служба школи

Дата: від до Скинути

Акція «Синя стрічка проти насильства»

З  метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнів в школі відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Спеціалісти психологічної служби школи на перервах проводили інформаційні хвилинки, розповідали дітям про різні форми й прояви насильства та способи уникнення конфліктних ситуацій. Для кращого візуального сприйняття акції школярам було запропоновано прикріпити  символічні сині стрічки, як символ боротьби з насильством .  

16:05 07.12.2021

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбулося засідання круглого столу з теми: "Ставлення дітей до проявів насильства".

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбулося засідання круглого столу з учнями 7 - го класу спеціалістів психологічної служби школи з теми: "Ставлення дітей до проявів насильства". Учні мали нагоду з'ясувати, що таке насильство, його види; які основні прояви насильства існують, як іх визначити. Обговорили , які типи насильства розрізняють (домашне, шкільне, суспільне). На завершення виконали тренінгову вправу "Щаслива дитина".

15:09 01.12.2021

Акція "16 днів проти насильства"

"Стоп булінг". В рамках акції "16 днів проти насильства в 1 класі відбулося обговорення мультфільму "Міст" у контексті профілактичної бесіди про булінг, з метою попередження проявів насилля.

17:56 26.11.2021

Бесіда "Зупинимо булінг разом

25 листопада у 8 класі психологічною службою проведено бесіду "Зупинимо булінг разом!" та обговорено такі питання:  

19:08 25.11.2021

Інформаційне заняття "Булінг та правова допомога"

З метою запобігання та протидії булінгу в 4 класі психологічною службою проведено інформаційне заняття "Булінг та правова допомога" в процесі якої учні ознайомились з поняттям "булінг", його структурою; ознаками, через які трапляються знущання і хто може та повинен захистити.

17:09 24.11.2021

Всесвітній день дитини

З нагоди всесвітнього дня дитини спеціалістами психологічної служби школи було проведено інформаційно – розвивальне заняття з учнями 1 –го класу на тему: «Щаслива дитина – успішна країна». Під час заняття діти з’ясували, що таке «Всесвітній день дитини». Ознайомилися з поняттями: «права» та «обов’язки». Вивчили основні права та бов’язки дітей. Намалювали свою мрію. Розповіли про свій «щасливий день» та про свій емоційний стан в той прекрасний момент. З’ясували, які саме люди є головними в житті дітей, та як вони слідкують за дотриманням прав дитини. Учні висловили свої думки стосовно тези: «Щастя дітей є важливим для країни». Переглянули відеопрезентацію на тему: «Всесвітній день дитини». 

16:22 23.11.2021

Профілактичне заняття "Шкільна родина без насилля!" або ж "Як не стати жертвою булінгу"

Спеціалістами психологічної служби школи було проведено профілактичне заняття для учнів 5 - го класу на тему: "Шкільна родина без насилля!" або ж "Як не стати жертвою булінгу".  Заняття включало в себе інформаційне повідомлення: "Булінг в шкільному середовищі" та перегляд відеоряду: "Запобігання  та протидія булінгу".

19:37 19.11.2021

Діагностичне анкетування

Спеціалістами психологічної служби школи було проведено анкетування в 5 класі з метою визначення  мотивації школяра до навчання в школі та міжособистісних взаємостосунків в класному середовищі.

17:23 18.11.2021

Міжнародний день толерантності

З нагоди міжнародного дня толерантності спеціалістами психологічної служби школи було проведено розвивальне заняття з використанням тренінгових вправ для учнів 7 – го класу на тему: «Толерантність врятує світ». Під час заняття учні формували навички толерантного спілкування та формували позитивну самооцінку (вправа «Комплемент»; «Мій образ»). Формували чітке уявлення про толерантність (інформаційне повідомлення «Толерантна людина»). Розвивали уяву у пошуках розуміння толерантності ( вправа «Зашифровані слова»; «Асоціативний ряд»). Удосконалювали навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості (вправа «Як проявляти толерантність?»). Визначили ознаки толерантної людини. На завершення провели анкетування: «Яка вона толерантна людина і якими якостями толерантності наділений(а) Я». 

15:14 17.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора