A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Психологічна служба школи

Дата: від до Скинути

Вчимося дружити та товаришувати

31 березня у 6 класі Жашківського ліцею №2 проведено профілактичну бесіду "Згуртованість, довіра, доброта" , метою якої було:  сформувати уявлення дітей про дружбу і товаришування; навчитися аналізувати свої вчинки і вчинки оточуючих та робити висновки;розвивати вміння висловлювати свою думку; прививати  дружелюбність, повагу до оточення; сформувати у дітей почуття доброти, допомогти дітям усвідомити, що доброзичливого ставлення потребують не лише люди, а й весь навколишній світ; розвивати потребу робити добро, не чекаючи винагороди; виховувати в учнів порядність, бажання підтримувати товариша у скрутну хвилину. Щоб закріпити нові знання та навички діти переглянули соціальний ролик про добро, мультик "Мотузки". Після перегляду відео, учні активно обговорювали побачене.  Так, як у  класі навчаються діти з особливими освітніми потребами, соціальний педагог та колектив класу разом нагадали про допомогу таким дітям та тактовність поведінки.

19:39 01.04.2023

Профілактична бесіда про права та обов'язки учнів

30 березня у Жашківському ліцеї №2  з учнями 3 класу проведено профілактичну бесіду на тему:" Булінг,  права та обов’язки  учнів". Мета: розширити знання дітей про їхні особисті права, підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей, що є старшими за віком; сприяти розвитку мислення, уяви, самостійності.

19:41 30.03.2023

Подаруй тепло свого серця солдату

В рамках заходу "Грайлива веселка" була проведена творча виставка серед обдарованих дітей Жашківського ліцею №2 "Подаруй тепло свого серця солдату". На цій корекційно -творчій зустрічі було обговорено важливість підтримки наших воїнів та оголошено про виставку, мета якої згуртувати у вигляді гри  навколо мистецтва та акцентувати увагу на їх індивідуальності.    Малюнки будуть відправлені військовим  волонтерами.

15:16 30.03.2023

До Дня безпечного інтернету

8 грудня в Жашківському ліцеї №2, разом із вчителем інформатики та асистентом вчителя 6 класу, соціальним педагогом Маринчук О.Б.та учнями інклюзивної форми навчання, до Дня безпечного інтернету, проведено практичне заняття з елементами тренінгу "Безпека в інтернеті".В ході бесіди, діти відповіли на питання "Що таке інтернет?"Навчилися розрізняти корисний і небезпечний. Вивчили 10 правил безпеки в Інтернеті, повторили правила поведінки в мережі. Пройшли тестування "Безпечний інтернет."

19:41 08.02.2023

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними властивостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

09:39 05.12.2022

День боротьби з рабством

До Міжнародного дня боротьби з рабством -2 грудня в Жашківському ліцеї №2 проведено анкетування з учнями 10 класу "Що я знаю про рабство та рабів" з метою визначення суті поняття торгівлі людьми, запобігання, попередження і припинення торгівлі, особливо жінками і дітьми. МЕТА: підвищення рівня поінформованості школярів з питання протидії торгівлі людьми, закріплення знань і формування навичок безпечної поведінки в кризових умовах.

19:17 02.12.2022

Обговорили питання насилля за круглим столом

Соціальний педагог ліцею Маринчук О.Б. разом з класним керівником  Гоменюк С.С. та асистентом учителя Цимбал Н.В.  провели засідання круглого столу "Ставлення дітей до проявів насилля" для учнів 7А класу. Мета: ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства й жорстокості у житті та шкільному середовищі; навчити учнів розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику; спонукати дітей аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.  Учні виконали вправи "Спробуємо визначити вид насильства",  «Міф чи дійсність»  щоб розширити знання учнів щодо проявів насильства в учнівському середовищі, роботу в команді, мозковий штурм "Причини, через які люди здійснюють насилля", пригадали: у яких казках, прислів'ях та приказках зустрічається жорстокість. Діти  зробили висновок, що, крім проявів насильства, у житті є багато позитивного. І , як підсумок, створили пам’ятку «Як вберегтися від насильства»  

14:39 02.12.2022

Тренінг "Ми проти сніду. Ми за життя!"

1 грудня разом із 10 класом та класним керівником Маламурою С.П. соціальний педагог Маринчук О.Б. провели у Жашківському ліцеї №2 тренінг "Ми проти сніду. Ми за життя!" Метою якого було: виховувати особисту відповідальність кожного за своє життя, своє майбутнє, розширити знання учнів про СНІД, ВІЛ-інфекцію, шляхи їх поширення, способи і засоби профілактики.  Тож ми з дітьми вивчили історію поширення ВІЛ, статистику. Учні активно взяли участь у мозковому штурмі "Що я знаю про цю хворобу". За допомогою гри  "Автограф" показали швидкість поширення ВІЛ інфекції, переглянули відеоролик про симптоми СНІДу, виконали вправи "Міфи та факти про ВІЛ і СНІД", "Серце друга","Володар кілець","Телеграма".

10:51 01.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора