A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Психологічна служба школи

Дата: від до Скинути

СТОП БУЛІНГ

23 вересня в 7-А класі  проведено бесіду СТОП БУЛІНГ . Під час якої діти ознайомились з поняттям "Булінг", його ознаками і видами. Було акцентовано увагу на таких питаннях як "Якщо ти у ситуації булінгу", "Хто може й повинен захистити?", "Відповідальність за  Булінг/його приховування". Головною метою цієї бесіди було: сформувати у учнів , нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до інших; сприяти розвитку навичок надання і отримання допомоги.

17:35 23.09.2022

Тренінг для учнів 6 – а класу на тему: «Проблема насильства – шляхи подолання»

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" спеціалістами психологічної служби школи було проведено розвивальне заняття з використанням тренінгових вправ на тему: «Проблема насильства – шляхи подолання». На занятті учні мали можливість ознайомитися з поняттям «насильство» (вправа «Два аркуші»; «Що таке насильство»), «види насильства» (вправа «Відгадай за ознаками»). З’ясували: в чому полягає проблема насильства, які фактори спричиняють агресивні дії, та як правильно себе поводити, щоб нестати жертвою агресора (перегляд відео «Правила поводження в конфліктних ситуаціях»). 

15:07 08.12.2021

Тренінг для учнів 9 класу на тему: «Два погляди на насильство»

Даний тренін дав можливість учням зрозуміти, які погляди на насильство в сім’ях існують в світі. Розглянули ознаки гендерного насильства та насильства над дітьми. Розглянули православне та правове бачення насильства в Україні. Кожин учасник тренінгу мав можливість висловити власну думку, що до насильства в цілому. 

15:02 08.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора