ПАМ’ЯТКА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ ДЛЯ УЧНІВ

Ось і розпочинаються літні канікули. Як завжди, кожен з нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів — все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

18:40 27.06.2020

Звіт виховної роботи під час карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з 12 березня 2020 оголошено карантин і  всім освітнім закладам було рекомендовано налагодити можливість отримувати знання та спілкуватись з педагогами, батьками та учнями за допомогою дистанційних технологій. Отож карантин не став приводом для припинення навчання.

11:29 11.06.2020

Ура! Ми-команда!

21:29 26.05.2020

Карантин не є приводом для припинення навчання.

За результатами дистанційного Міжнародного конкурсу «Балтійський Бриз», учениця 5 класу Бондар Софія Жашківського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2,  вихованиця Ансамблю Жашківських гармоністів  підготувала  музичний відео виступ і стала лауреатом Диплому І ступеню.

18:10 24.05.2020

School.org.ua