У закладі провели заходи щодо запобігання булінгу.

Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.

14:54 18.09.2019

Колізей, брахіозавр,гонки, американські гірки,китайська стіна.

Чому люди так люблять подорожувати, а особливо діти? Подорож – це завжди відкриття чогось нового. Тільки відправившись у подорож, ми можемо побачити власними очима далекі країни чи міста, про які так багато чули або читали. А головне, подорож – це завжди яскраві враження, незабутні моменти життя, веселі спогади і безцінний досвід.Сьогодні школярі 1-6 класів мали змогу відправитись у Віртуальну подорож в шлемі віртуальної реальності 7D, а саме:

15:22 17.09.2019

10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам.

Оскільки останнім часом спостерігається зростання суїцидальної активності населення і дітей у тому числі, виникла потреба в організації профілактичної роботи щодо попередження суїцидів серед дітей та підлітків. З метою запобігання участі неповнолітніх у таких небезпечних  суїцидальних групах (іграх), квестах, контентах соціальних мереж  «Instagram», як «Біжи або помри», «Рудий Лис», «Синій Кит», «Червона сова», у школі  до Дня запобігання самогубствам для дев’ятикласників було проведено заняття про причини та наслідки самогубства, так як 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. До  заняття були запрошені :

15:05 10.09.2019