Звіт виховної роботи під час карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з 12 березня 2020 оголошено карантин і  всім освітнім закладам було рекомендовано налагодити можливість отримувати знання та спілкуватись з педагогами, батьками та учнями за допомогою дистанційних технологій. Отож карантин не став приводом для припинення навчання.

11:29 11.06.2020

Ура! Ми-команда!

21:29 26.05.2020

Карантин не є приводом для припинення навчання.

За результатами дистанційного Міжнародного конкурсу «Балтійський Бриз», учениця 5 класу Бондар Софія Жашківського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2,  вихованиця Ансамблю Жашківських гармоністів  підготувала  музичний відео виступ і стала лауреатом Диплому І ступеню.

18:10 24.05.2020

Виховна година «Здоров’я – запорука щастя»

Четвертого березня відбулася виховна година «Здоров’я – запорука щастя», під час якої учні аналізували вислови відомих філософів про дорогоцінність здоров'я, створювали правила здорового способу життя, вчились купувати корисні продукти, будували піраміду здорового харчування. Метою проведення виховної години, щоб запобігти шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров'я підлітків,  сформувати вміння і навички учнів щодо власної безпеки, виховати у школярів бажання зберегти власне здоров'я.

14:25 04.03.2020

Зустріч з пожежниками: цікава, повчальна, завжди актуальна!

26 лютого до учнів Жашківського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2 завітав з профілактичною роботою представник Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, провідний інспектор Жашківського районного сектору Гацанюк Валерій Олександрович, який дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провів роз’яснювальну роботу з учнями, нагадав школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернув на безпечне поводження з вогнем.

15:04 27.02.2020

Свято "Масляна іде - свято веде"

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. В Жашківському закладі ЗСО І-ІІІ ступенів №2 вже стало доброю традицією на свято Масляної весело провести зиму та зустріти весну.

16:00 24.02.2020