Озеленення шкільного подвір'я

Краса - це радість нашого життя. Особливу красу навесні, нам дарують рослини. Так учні 2 класу, прифняли активну участь у озелененні шкільного подвір'я. Садили: дерева, кущі, квіти. Якби не було рослин, то життя було б похмурим. А ми хочемо: жити, творити, радіти, посміхатись, веселитись.

12:28 10.04.2019

Я досліджую світ

Інтегрований курс "Я досліджую світ" цікавий тим, що діти самі шукають, знаходять, досліджують. Використовуючи лупи, учні розглядали частинку тваринного світу - комах.

11:22 10.04.2019

Озеленення шкільного подвір'я

Найменші діти школи - першокласники, теж взяли участь в озелененні шкільного подвір'я: висаджували принесені квіти, кущі, деревця.

11:17 10.04.2019

Дебати учнів 9 класу на тему: "Козацька медицина"

Для учнів 9 класу були проведені дебати на тему: "Козацька медицина". Метою заходу було поширити знання учнів про історію медицини славного українського козацтва, розвивати в учнів допитливість, формувати бажання дізнаватися про історію козацької медицини своєї Батьківщини та виховувати почуття патріотизму, популяризації надбань і традицій українських козаків.

14:36 09.04.2019

Земля – це наш дім

Зміни починаються з кожного з нас. Від стану довкілля залежить життя всього нового, зокрема й людини. Учні 3 класу разом з класним керівником  Бурлакою Л.П.  взяли участь в акції «Чисте довкілля».  Долучаючись до таких заходів, учні вчаться цінувати працю, берегти довкілля та відповідально ставитися до своїх дій. Піклуючись про природу, ми зберігаємо своє майбутнє. Чисте довкілля починається з ТЕБЕ. Охороняй його чистоту.

12:19 08.04.2019

Туризм, як активний відпочинок

23 березня в Жашківській СПШ №1 відбувалися змагання з туризму у закритих приміщеннях; 04 квітня на міському стадіоні імені Гагаріна проводилися змагання з спортивного орієнтування "Жашківська весна".

17:38 05.04.2019

Мистецький дивокрай

28 березня  учні ЗЗСО №2 взяли активну участь у конкурсі "Мистецький дивокрай Черкащини"

10:52 29.03.2019

Робота на канікулах!

На весняних канікулах учні 5 класу займалися математикою. Завдання містили як і програмовий матеріал, так і на логічне мислення. Учні прагнули навчитися ще і раціональному обчисленню.

15:06 26.03.2019