Інклюзивна освіта

Засідання команди супроводу

30 травня відбулось засідання команди супроводу учнів з особливими освітніми потребами, на якому були підбиті  підсумки роботи з дітьми з ООП. На засіданні була присутня фахівець ІРЦ Фуркало Д.С.

16:45 31.05.2023

Інклюзивне навчання в ліцеї в 2022-2023 навчальному році

В 2022-2023 навчальному році в ліцеї навчаються 5 учнів з ООП в трьох інклюзивних класах. Асистенти вчителів Цимбал Н.В., (7А клас), Стецюк С.В. (6 клас, 3 учнів), Коломієць В.В. (7Б клас) працюють з дітьми, співпрацюють з батьками та вчителями.  30 вересня спільно з фахівцем  ІРЦ Заплішною  О.В.проведено засідання команди психолого - педагогічного супроводу" , на якому визначено рівні підтримки  для кожного учня з ООП та категорії освітніх труднощів, а також розроблено ІПР та ІПН.

12:49 31.10.2022

Підтримка дітей з ООП в умовах війни

Для дітей з особливими освітніми потребами для реалізації індивідуального навчального плану, надання рекомендацій батькам, педагоги використовують такі засоби комунікації:

16:57 03.04.2022

Засідання команди психолого - педагогічного супроводу

18 січня в закладі відбулося засідання команди психолого - педагогічного супроводу закладу. На порядок денний виносилися такі питання: 1.Обговорення результатів корекційно - розвиткової роботи з учнями.  2. Визначення рівнів підтримки учнів. 3. Розроблення та виконання ІПР. На засідання були запрошені батьки (опікуни) учнів з ООП та фахівець інклюзивно - ресурсного центру Фуркало Д.С.

22:33 18.01.2022