Інклюзивна освіта

Інформаційно-профілактична бесіда "Що я знаю про рабство і рабів?"

До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства (02.12), соціальний педагог сумісно з асистентами вчителів для дітей з ООП, провели інформаційно-профілактичну бесіду "Що я знаю про рабство і рабів".

16:54 04.12.2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

До Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" педагог соціальний, сумісно із асистентами вчителів 7, 8а і 8б кл. для дітей з ООП, провели інформаційно-профілактичну бесіду "Ми проти насилля".

14:02 04.12.2023

Виховний захід «Андріївські вечорниці»

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

18:07 30.11.2023

Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті"

25 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

15:43 24.11.2023

Бесіди: «Дорожні знаки та їх значення» та «Правила для пішоходів»

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху асистентами вчителів Цимбал Н.В. та Коломієць В.В. для учнів з ООП були проведені бесіди на теми: «Дорожні знаки та їх значення» та «Правила для пішоходів».

11:27 16.11.2023

Бесіда на тему: "Козацькому роду нема переводу"

13 жовтня асистенти вчителя та соціальний педагог провели бесіду на тему: "Козацькому роду нема переводу". Мета: Узагальнити знання дітей про козаків, їх життя, традиції та уподобання. Розвивати в учнів допитливість, формувати бажання дізнаватися про історичне минуле своєї Батьківщини. Виховувати повагу до людей, що боролися за свободу українського народу.

14:39 13.10.2023

Круглий стіл "Привіт! Ти як? Повертаймося до школи"

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями. Основна мета цього святкування – скоротити поширеність захворювань, пов’язаних з психічними розладами: депресивні стани, фобії, розлади особистості, алкогольна та наркотична залежності, шизофренія, недоумкуватість, порушення свідомості тощо.

14:16 10.10.2023

Всесвітній день усмішки

Про те, що усміхатися корисно, чули всі. Усміхнена людина виглядає молодшою і навіть довше живе. Щира усмішка часто допомагає вирішити складні конфліктні ситуації. Тому не дивно, що у світі існує таке свято — Всесвітній день усмішки. З’явилося воно не так давно — в 1999 році. Отже, в першу п’ятницю жовтня ми будемо святкуємо черговий Всесвітній день усмішки.

15:17 06.10.2023