A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Укриття заграло барвами

 Під час повітряних тривог, коли діти спускаються до укриття,вони продовжують свої заняття: хтось малює, хтось спілкується, хтось навчається. Керівництвом ліцею та педагогами було вирішено розмалювати стіни різнокольоровими малюнками, щоб під час перебування  в укритті  психологічний та емоційний стан учнів не погіршувався, адже ці візерунки будуть позитивно впливати на настрій дітлахів під час годин небезпеки.

15:13 20.09.2023

Цікавий предмет "Я досліджую світ"

   Учні 2-го класу разом із класним керівником на уроці Я досліджую світ вивчали тему "Зміни". Другокласники знайшли їх багато: і в укритті, яке оновилося за літній період, і на стадіоні, де з'явився спорткомплекс, і в природі. А про зміни на шкільному подвір'ї за багато років діти послухали цікаву розповідь бабусі, яка зустрілася нам під час екскурсії.

12:49 19.09.2023

Урок ЯДС 4 клас

Хто з'їдає зелених корів? На уроці ЯДС діти 4 класу разом із класним керівником Бурлакою Л. П. досліджували комах. Ознайомлювалися із живими організмами (рослинами та тваринами). Створювали ланцюги живлення. Користуючись фото підказками виготовляли жучка сонечко.

15:37 18.09.2023

Олімпійський тиждень

У ліцеї було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

18:34 15.09.2023

Безпека дорожнього руху – це життя!

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, тому традиційно в нашому ліцеї проводився тиждень безпеки дорожнього руху. 

16:47 15.09.2023

Павутинка в моєму дворі

 Пізнавально, цікаво подорожують, досліджують світ з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" учні 3 класу (вчитель Швець О.П.).На уроці діти познайомились з класом "Павукоподібні", дізнались більше про "Бабине літо" і його зв'язок з павутинками. Спільно з батьками провели пошуково-дослідницьку роботу  "Павутинка в моєму дворі". Діти спостерігали за павутинням, перевіряли його на міцність, навчились правильно збирати. Також проглянути відео "Мереживо павучка" і милувались його дивовижними візерунками.

15:19 14.09.2023

Благодійна допомога для ЗСУ

  Війна відкриває людей по-новому. Це дозволило усім українцям відчути себе великою родиною та об’єднати свої зусилля для добрих справ.

15:46 11.09.2023

Відкриття сучасного спортивного майданчика

  З нагоди Дня фізичної культури й спорту України та урочистого відкриття сучасного спортивного майданчика ліцеїстам Жашківського опорного ліцею №2 та жителям м. Жашкова подарували надсучасний спортивний майданчик, який був побудований в рамках програми соціально-економічного розвитку Жашківської територіальної громади та за сприяння особистої підтримки депутата обласної ради, директора з виробництва ТОВ «Нові продукти Україна» Віктора Григоровича Погорілого, міського голови Ігоря Андрійовича Цибровського, начальника відділу освіти Рябоконь Людмили Григорівни, методиста відділу освіти Дубовика Олександра Миколайовича. Це люди, які змогли здійснити мрію дітей та дорослих.

16:41 08.09.2023

Раді вітати у нашому колективі!

  6 вересня 2023 року начальник відділу освіти Рябоконь Людмила Григорівна представила трудовому колективу Жашківського опорного ліцею №2 нового директора Кирилюк Зою Василівну. Побажала їй успіхів, терпіння, професійних здобутків та плідної праці задля підвищення рейтингу ліцею ще на вищий рівень.

10:33 06.09.2023

Міжнародний день благодійності. Флешмоб "Твори добро"

5 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.

14:00 05.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора