A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Міжнародний день музики

  У перший  день  жовтня відзначають Міжнародний день музики. Ця  дата для святкування вибрана не випадково, оскільки  осінь улюблена пора року творців прекрасного. Учні Жашківського опорного ліцею  №2  провели виховний захід "Її величність -  музика". На заході була створена атмосфера спілкування учнів з музикою,  яка сприяла розвитку творчих та естетичних смаків учнів та розширенню їх знань про мистецтво. Діти ще раз впевнились, що музика універсальна мова людства, яка не потребує ні словника, ні перекладача.

12:40 02.10.2023

Всесвітній день серця

В рамках Всесвітнього дня серця учні 3-го класу взяли участь у конкурсі тематичних малюнків серед учнів початкової школи на тему “Моє серце щасливе - коли немає диму".

14:57 29.09.2023

День захисника України

   Наша держава відзначає День захисника України - день, який щорічно святкується 1 жовтня. Саме цього дня Україна вшановує тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає нас від наступу загарбників  і виборює нашу свободу.

13:30 29.09.2023

Урок ЯДС 4 клас

  Як врятувати хліб від цвілі? На уроці ЯДС учні 4 класу ознайомилися із наукою - мікологією. За допомогою лупи розглядали гриби трутовики, а з допомогою мікроскопу досліджували гриб, який називається білою хлібною цвіллю. Учні дослідили, що цвіль росте на фруктах і хлібові. Уживати їжу з нею не можна. Діти також дізналися, що аби вберегти продукти від цвілі, не можна зберігати їх у поліетиленових пакетах.

13:42 27.09.2023

Тиждень масового футболу УЄФА

   25 та 26 вересня на новому спортивному майданчику було проведено футбольний матч з нагоди проведення в Європі «Тижня масового футболу УЄФА», де взяли участь три команди ліцеїв №2, №3, №4.    Цей захід сприяє подальшій популяризації футболу серед всіх верств населення та особливо серед молоді.

15:41 26.09.2023

День партизанської слави

   22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами, і тих, хто у ворожому тилу сьогодні допомагає Збройним Силам України гнати ворогів із захоплених територій нашої держави.  До цієї знаменної дати педагог – організатор  Заплішна Т. М. провела інформаційну годину «Сторінками партизанської  слави». Десятикласники переглядали змістовні відеофільми «Ти пам'ятай, ніколи не забудь»  та «Подвигу жити вічно!». Вчитель історії Коваль В.П. разом з бібліотекарем Кравчук О.І. провели годину спілкування «Юні борці – партизани».

15:18 22.09.2023

Всенародний день батька

  До Всенародного дня батька, який в Україні святкують у третю неділю вересня, у Жашківському опорному ліцеї №2 за участю другокласників і класного керівника Лясковської Л. Л. відбувся виховний захід «Тато – захисник своєї сім'ї та своєї країни». На жаль, через повномасштабну війну, не всі батьки змогли бути поруч зі своїми дітьми, тому що дехто хто із татусів захищає рідних та Україну на фронті від російських агресорів.

14:11 22.09.2023

Діти України за МИР!

   21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Цей день для кожного мешканця нашої країни особливо щемливий. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території нашої держави, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів. Тому найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. У День миру п’ятикласники Жашківського опорного ліцею №2 разом з класним керівником Осаволюк В. М. бажають всім спокою і перемоги, миру в сім’ях, в серцях та нашій рідній Україні!

15:01 21.09.2023

Міжнародний день миру

   21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир - це можливість спокійно вчитися, працювати, любити і поважати один одного.Учні 4 класу разом з класним керівником Бурлакою Л.П. " Читаємо і вивчаємо вірші до Дня миру разом Окей НУШ". Провели вікторину "Ми за мир".

14:49 21.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора