Робота групи продовженого дня

Край, в якому ми живем, Жашківщиною зовем!

Виховний захід був проведений в ГПД з учнями 1-4 класів з метою ознайомити їх з минулим Жашківщини; формувати уявлення про історичні назви на території рідного краю; виховувати любов до рідного краю, повагу до земляків, їхніх звичаїв.

12:24 18.11.2020

Рідна школа - наче вулик

Сучасна школа - країна дитячих сподівань і надій, де кожна дитина прагне до пізнання цікавого  і нового.

13:49 02.11.2020

Тиждень екологічної освіти

"Збережемо рідну землю" - під такою назвою було проведено ряд заходів: читали твори Сухомлинського про збереження природи; збирали насіння квіткових рослин, малювали малюнки; проведено усний журнал "Зелений розмай України".

13:44 02.11.2020

Виховний захід "Бережіть красу природи"

9 жовтня вихователь групи продовженого дня Маринчук О.Б. провела виховну годину на тему "Бережіть красу природи", мета якої виховати у дітей любов та бережне ставлення до навколишнього світу.

12:23 09.10.2020