Робота групи продовженого дня

Народознавчий калейдоскоп «Благовіщення прийшло – людям радість принесло»

Кожен  народ, нація мають свої звичаї, традиції, які  виробились протягом  тисячоліть. Уже 25 березня увесь християнський світ святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці.  Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят.

13:31 22.03.2024

День спонтанного прояву доброти

17.02.2024 – День спонтанного прояву доброти. Це свято - одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.     В Україні це свято поки що практично невідоме. Дітки з ГПД разом з вихователем Величко Л.Д. із цим св'ятом знайомляться, щоб знати що таке доброта, щоб бути добрими і чемними дітьми в цей день і всі інші дні.  Для цього не потрібні спеціальні дати. В цей день ми закликаємо Всіх: потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо. Це важливо!

14:49 16.02.2024

STEM на ГПД

STEM - світовий тренд, який широко використовується  під час занять. STEM-освіта допомагає формувати у дітей критичне мислення, навички командної роботи, бачення цілісної картини світу та вміння застосовувати знання для розв'язання завдань з реального світу. На відміну від класичної освіти, навчаючись за STEM-методикою, дитина отримує набагато більше автономності. Доля Т.В. досить часто використовує таку технологію на своїх заняттях, чим зацікавлює дітей та спонукає до мислення, творчості, цікавих відкриттів.

15:34 05.02.2024

Виготовлення стрітенської свічки

Цьогоріч на 2 лютого припадає свято Стрітення, у церковному календарі – Стрітення Господа нашого Ісуса Христа або Стрітення Господнє.

14:28 02.02.2024

День пазла та головоломки

29 січня на ГПД відзначалося незвичайне свято, приурочене  дню пазла та головоломки. Вихователь -  Доля Т.В. підготувала ряд ігрових завдань для учнів, що відвідують групу продовженого дня. Діти залюбки працювали над складанням різних сюжетів пазлів, ігор - лабіринтів, конструюванням з лего. Ці ігри стали не тільки приємною розвагою, а також інструментом для розвитку логічного мислення, дрібної моторики рук, пам'яті, уваги, творчої уяви.

15:56 29.01.2024

Тиждень Безпеки дорожнього руху на ГПД

З 13 по 17 листопада на ГПД проводилися заходи присвячені другому етапу  загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху. Його метою було залучити дітей до вивчення та вміння  застосовувати Правила  дорожнього руху на вулицях міста, у громадському транспорті тощо. Вихованці ГПД з Тетяною Долею провели ряд цікавих навчальних ігор: "Лабіринт", "Лото", "Розрізна дорожня абетка,"  рухлива гра "Світлофор Моргайко", бесіду "Діти на дорозі". Школярі  не тільки ознайомилися із дорожніми знаками для пішоходів, а й у процесі ігор, закріпили вміння ними користуватися.

16:06 16.11.2023

13 листопада - Всесвітній День доброти

Вихованці ГПД цілий тиждень готували творчий доробок до сьогоднішнього свята. Нині відбувся виховний захід до Дня доброти. Вихованці  передали всім нам теплоту своїх долоньок. Побажали один одному, батькам, вчителям доброти та щастя від понеділка і до неділі.  І так кожного тижня!!!

16:39 13.11.2023

Виховний захід на тему: «Будь обережним на дорозі»

Робота проводилася з дітьми  ГПД. Захід відбувся в ігровій формі, із завданнями на кожній зупинці. Діти досить старанно виконували всі завдання, та показали свої знання з Правилами дорожнього руху; поглибили знання про правила дорожнього руху; повторили основні правила пішоходів і автомобілістів.

17:03 23.11.2021