Гуртки

Умілі рученята

За вікном пиріщить дощ, а маленькі вихованці гуртка "Умілі руки " створюють собі веселий настрій виготовляючи яскраві парасольки. Освоївши спосіб виготовлення паперової мозаїки створили  аплікацію "Яскрава парасолька", а учні другого класу виготовили парасольки методом орігамі.  А ще діти освоїли метод виготовлення  рваної аплікації і створили саморбку "Осінній ліс".Своєю роботою діти були задоволені і із захватом виконували задання.

11:56 03.10.2020

Дитяча творчість

22 по 24 вересня  на гуртку "Умілі руки " діти провели час весело і з користю. Наймолодші вихованці разом із керівником гуртка назбирали каштанів і створили із них чудові саморобки ,а учні другого класу виготовили неймовірні аплікаціі. Робота дітям дуже сподобалась : вони з радістю творили і працювали.

13:43 26.09.2020