Бісероплетіння є корисним і важливим заняттям у всебічному розвитку дітей.

Дата: 18.01.2024 18:48

На заняттях гуртка "Чарівний світ творчості" панує особлива творча атмосфера, навчаються діти від 10 років, переважно учні молодших класів. Наші заняття виховують самостійність, уважність, посидючість та охайність в роботі.

Бісероплетіння є корисним і важливим заняттям у всебічному розвитку дітей, розвиває творчі здібності, уяву, фантазію, художній смак при підборі бісеру та поєднанні кольорів, мілку моторику рук, а також інтерес до художньої творчості.

На заняттях діти навчаються створювати з бісеру оригінальні іграшки, брилки, прикраси, композиції з плетених квітів, та інші креативні поробки, які можуть стати чудовим подарунком до будь-якого свята

Гурток «Чарівний світ бісеру» (І.С. Підкопаєва) – КЗ «Харківський обласний  Палац дитячої та юнацької творчості»