A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Участь у конкурсі

Учні третього касу взяли активну участь у Всеукраїнському різдвяному конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу» від проекту «На Урок», який нещодавно закінчився. Діти отримали Сертифікат і Дипломи І - ІІІ ступенів.

17:28 12.02.2019

За декілька кроків до перемоги

    31 січня 2019 року команда школи юнаків з перемінним успіхом брала участь у змаганнях з баскетболу в спартакіаді школярів Жашківської ОТГ.

21:01 31.01.2019

День Соборності України!

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично.Для школярів 6-8 класів була проведена тематична лінійка національно-патріотичного спрямування.Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого-День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії,як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

13:40 30.01.2019

Груповий проект «Людина має творити добро»

Учні 3 класу створювали груповий проект «Людина має творити добро». Метою якого було розширити знання учнів про моральні якості добра і доброти; розвивати вміння співчувати одне одному, говорити теплі слова; Виховувати зерна доброти, щирості і людяності; прагнути доброзичливої атмосфери в клас.

14:36 28.01.2019

Вікторина «У гості казка завітала»

28 січня у нашій школі  на групі продовженого дня було проведено вікторину «У гості казка завітала» . Під час вікторини учні  розвивали пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові і на малюнках. Вчились поважати  добро і правду, боротися зі злом і кривдою. Прищіплювали любов до рідного слова та народної творчості.

13:41 28.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора