A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Дата: 27.02.2019 18:45
Кількість переглядів: 90

    5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Наш заклад не може стояти осторонь проблеми безпечного інтернету, тому на протязі тижня учні з 2 по 11 класи проходили онлайн-конкурс "Безпечний інтернет".

   Цей безкоштовний всейкраїнський конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

   Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Цей конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

   В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Після проходження конкурсу учні отримали дипломи та сертифікати.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора