A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Фізкультура і спорт у нашому житті

   "Спорт-здоров'я, спорт - це сила, що дає всім дітям крила!!" - під таким гаслом пройшов тиждень фізкультури та спорту в Жашківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2. В Україні це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Офіційно свято проводиться у другу суботу вересня.

13:26 15.09.2019

Зі святом Знань!

Щиро вітаємо з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

15:31 03.09.2019

Табір праці та відпочинку

З 28 травня по 14 червня цього року на тереторії Жашківського ЗЗСО I-III ст, №2 був організований табір праці й відпочинку для учнів 10 класу. Його очолила класний керівник, вчитель української мови та літератури Кравченко Тетяна Іванівна. Вихователем була вчитель з технологій Присяжнюк Ліна Йосипівна. 

10:38 14.06.2019

Літо - чудова пора відпочинку!

Для козацького загону нашого закладу кошовим отаманом В. Поліщуком було організовано спортивні змагання "Козацькі розваги". Школярі взяли активну участь у різних естафетах, за що отримали нагороди. За підтримки батьків було організовано "пікнік" на якому діти мали змогу поласувати козацькою кашею та смачними шашликами. 

09:44 14.06.2019

Майбутні олімпійці

31 травня команда 4-6 класів з футболу та 7-8 класів з баскетболу взяли участь в змаганнях Жашківської ОТГ присвячені Дню захисту дітей. Наполегливість і цілеспрямованість баскетбольної команди, заряд бадьорості та гарного настрою футбольної команди у поєднанні з прагненням до перемоги дало позитивний результат. Футбольна команда зайняла почесне ІІ місце; команда з баскетболу гідне ІІ місце. Але головним підсумком дня стало відчуття єднання, духу здорового суперництва, радості та доброти.

22:12 01.06.2019

Екскурсія в Київ

25 травня учні 3 класу їздили на екскурсію у м.Київ. Вони побували в музеях: Води, Медуз, Природи. А на останок відвідали  Фестиваль морозива. Переповнені вражень та емоцій діти повернулися додому.

10:17 27.05.2019

Зі святом Останнього дзвоника 2019

Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвоник-веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих роздоріжжі. Цього річ випускники нашого закладу взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та започаткуванні калинового саду. Одинадцятикласники Жашківської ОТГ цього дня посадили сім кущів калини - як подарунок рідному місту та на добру згадку про цей день.  В урочистостях біля меморіалу Кобзареві взяли участь міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька, котрі привітали випускників із завершенням навчання в школі та побажали подальших успіхів.

19:26 25.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора