Свято рідної мови "Мово рідне, слово, рідне..."

Дата: 22.02.2020 13:33

Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають  нам виразити любов, радість, якою ми ділимося з рідними та друзями, це душа, що випромінює життєву силу, це невичерпне джерело, звідки ми беремо наснагу, знання і прагнемо осягнути всесвіт.

21 лютого відбулося свято до Дня рідної мови "Мово рідне, слово, рідне...",  проведене з метою виховання в учнів любові до української мови. Вчитель української мови та літератури Маламура С.П. та учні поетично розповіли про красу рідної мови, звернули увагу присутніх на те, що немає в житті нічого найдорожчого за рідне слово. Учні співали українських пісень, читали поезії видатних поетів рідної країни та танцювали. Учні 7 класу інсценізували казку «Язиката Хвеська», яка сподобалася усім глядачам. Багато сміху і задоволення глядачі отримали від  її перегляду. Юні актори тішили всіх своєю майстерністю, творчою грою.