Корекційно – розвивальне заняття з елементами релаксації з формування комунікативних умінь та навичок для учнів 8 класу на тему: «Емпатія – шлях до довіри»

Дата: 06.04.2021 13:19

На занятті учні мали можливість усвідомити, що успішність взаємодії між людьми, а також в учнівському середовищі залежить від ступеня відвертості та довіри. Розвивали почуття відповідальності. Формували навички групової взаємодії та вміння розуміти почуття інших. Розвивали впевненість у собі та класному колективі. Обговорили поведінкові особливості особистості, що допоможуть у формуванні добрих взаємин між співрозмовниками. Вчилися об’єктивно оцінювати індивідуальні позитивні сторони свого характеру (вправа «Квітка мого Я»). Удосконалювали вміння відчувати та розпізнавати емоційні стани інших людей (вправа «Емпатія» та «Прогноз»). На завершення заняття програли рольову релаксаційну гру – казку «Дерева стоять нерухомо». Занятття пройшло в комфортній, невимушеній атмосфері з позитивним настроєм.