Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Дата: 26.11.2019 12:27

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашій школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.  Основними завданнями акції є: - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; - формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. На виконання Плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.12.2015 року № 2154-р. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня Міжнародний день волонтера

6 грудня Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня Міжнародний день прав людини

Спеціалістами психологічної служби школи було створено загальношкільний колаж "Школа - простір без насильства" (представлення плакатів, брошур, малюнків на профілактичну тематику)