A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Ти як?

Дата: від до Скинути

Урок з ментального здоров'я "Життя - найбільший скарб"

  Асистент вчителя Починок Т. М. провела з учнями 9- А класу урок "Життя найбільший скарб"- метою якого є формування усвідомленого розуміння поняття "життя", його унікальності, цінності та значущості для кожної особистості; спонукала учнів до роздумів над важливими життєвими проблемами, вчила виробляти активну життєву позицію, сприяла  усвідомленому ставленню до власного життя та життя інших людей, як найвищої цінності. На уроці учні виконали вправу "Якби я був чарівником....", де кожен зміг задуматись та  поміркувати, щоб він зробив, якби мав такі магічні властивості.     А саме головне - ми повинні пам'ятати, що ми притягуємо у своє життя те, у що ми віримо.Тож — вірмо у себе, вірмо у диво, вірмо у добро і дозвольмо собі бути щасливими.

19:19 02.12.2024

Пластиліновий настрій!

Арт- терапевтичний підхід є  з одним з прогресивних і перспективних для сучасної освіти і сьогодні вважається одним з найбільш ефективних методів вираження свого внутрішнього світу через творчість. Техніка "Пластиліновий настрій" дає змогу відпрацювати будь - яке неприємне почуття: образа, гнів, страх . Ця техніка допомагає дітям прояснити міжособистісні відносини і відновити власний ресурс.

12:44 30.11.2024

Урок з ментального здоров'я "Життя - найбільший скарб"

 Асистент вчителя Починок Т. М. провела з учнями 9-А класу урок "Життя-найбільший скарб"- метою якого є формування усвідомленого розуміння поняття "життя", його унікальності,цінності та значущості для кожної особистості; спонукала учнів до роздумів над важливими життєвими проблемами, вчила виробляти активну життєву позицію, сприяла  усвідомленому ставленню до власного життя та життя інших людей, як найвищої цінності. На уроці учні виконали вправу "Якби я був чарівником....", де кожен зміг задуматись та  поміркувати,щоб він зробив, якби мав такі магічні властивості.     А саме головне - ми повинні пам'ятати,що ми притягуємо у своє життя те, у що ми віримо.Т ож - вірмо у себе, вірмо у диво, вірмо у добро і дозвольмо собі бути щасливими.

15:08 29.11.2024

Листівка - Щасливка!

В умовах сучасного життя українців, де їх оточують жахіття війни стає все важче зберегти позитивні емоції, спокій. Важливо підтримувати один одного.Особливо це стосується дітей, чия психіка формується в цих складних умовах. 25 листопада учні 4 класу долучилися до заходів Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?". Діти вчилися керувати своїми емоціями і спробували їх відтворити на папері, виготовляючи "Листівки — Щасливки"

17:08 25.11.2024

Заняття з елементами тренінгу на тему: "Ми - різні, але ми - рівні. Я толерантна людина".

Ніхто не може судити про інших, поки не  навчиться судити про себе.       День толерантності відзначається 16 листопада. Цей день був проголошений ЮНЕСКО в 1995 році з метою підвищення обізнаності про важливість толерантності та взаємоповаги серед людей різних культур, національностей, релігій та світоглядів. Світова спільнота наголошує на тому, що толерантність є основою миру, стабільності та розвитку суспільства. Це свято служить нагадуванням про необхідність боротьби з дискримінацією та підтримки прав людини.         Практичним психологом закладу Сміщенко С. С. та соціальним педагогом Маринчук О. Б. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Ми - різні, але ми - рівні. Я толерантна людина". Учні 4 класу прослухали інформацію, щодо вміння бути толерантним, висловили свої думки, щодо цієї теми.  Розкодували слова толерантності, що кожен з нас часто  вживає. Виконали вправу "Ми всі -  різні, але ми всі - рівні" , де школярі мали можливість рвати папірець і таким чином практично побачити наскільки ми всі різностронні. Цікаво та активно діти робили арт-терапевтичне завдання "Я неповторний бо...", де учні написали чому вони є неповторними, індивідуальними особистостями.        Саме такі заняття допомагають стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності; сформувати чітке уявлення про толерантність;  розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості. З турботою про вас психологічна служба закладу!

16:04 20.11.2024

Толерантність понад усе!

Сьогодні учні 6 класу разом з асистентом вчителя Бобер А.О. провели виховний захід до Міжнародного дня толерантності "Ти знаєш, що ти людина?". Учні ознайомилися з історією свята та передумовами його виникнення, познайомилися з поняттям"толерантність", виявили основні риси толерантності, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку, сприяли усвідомленню того, що добро слід починати із себе.Пробудили у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального.В кінці заходу переглянули соціальний фільм"Толерантність починається з мене" та обговорили його. 

10:36 22.10.2024

Майстер-клас з розмальовування футболок.

Ваш погляд стане ясним лише тоді, коли ви зможете зазирнути в свою власну душу. Карл Юнг      Арт-терапія — це психотерапевтичний метод, який використовує творчі процеси, такі як малювання, живопис, скульптура та інші види мистецтв, для допомоги людям у вираженні своїх почуттів і думок. Цей підхід може бути корисним у роботі з різними емоційними проблемами, такими як тривога, депресія, травма або стрес. Основні переваги арт-терапії: 1. Вираження почуттів: Люди, які можуть мати труднощі з вербальним вираженням своїх емоцій, можуть знайти полегшення через творчість. 2. Розвиток самосвідомості: Створення мистецтва може допомогти людям зрозуміти свої внутрішні переживання. 3. Зменшення стресу: Творчий процес може служити формою релаксації та емоційного відновлення. 4. Покращення соціальних навичок: У груповій роботі учасники можуть взаємодіяти, що сприяє розвитку комунікаційних навичок.      Арт-терапія підходить для різних вікових груп і може використовуватися, як бережний терапевтичний метод у роботі з дітьми, підлітками і дорослими.       Саме тому практичним психологом закладу Сміщенко С. С. було проведено арт-терапевтичний майстер-клас з розфарбовування футболок. Такі заняття допомагають учням розвивати вміння аналізувати свої почуття, відчувати та розуміти свої емоції.  Адже  арт-терапевтичні техніки є цінним доповненням до роботи. Творча діяльність забезпечує відчуття контролю та розширення можливостей для людей, які можуть почуватися безпорадними та безсилими. У процесі створення чого-небудь, люди можуть відновити відчуття волі, мети та радості від результату діяльності.     З турботою про вас психологічна служба закладу!  ВІДЕО ТУТ))

10:29 17.10.2024

"Відпрацювання технік психологічної самодопомоги в  стресових ситуаціях". 

Ментальне здоров’я – це коли людина може ефективно долати стресові ситуації, продуктивно та плідно працювати, робити внесок в громадське життя, а також розуміти власний емоційний стан та керувати ним, усвідомлювати інших та розвивати стосунки з ними, бути відкритим до навчання та розвитку. Класним керівником 9-А  Гоменюк С.С було проведено годину спілкування на тему "Відпрацювання технік психологічної самодопомоги в  стресових ситуаціях".  Учні виконали вправи для подолання стресу, обговорили  ситуації, які попереджають їх виникнення.

14:56 15.10.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора