A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Робота групи продовженого дня

Дата: від до Скинути

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Бібліотекарем школи та вихователем ГПД  була проведена виховна година «Діти проти насильства!»  з учнями 1-4 класів з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім'ї .Дити мають зрозуміти , що насилля є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

12:34 07.12.2020

Край, в якому ми живем, Жашківщиною зовем!

Виховний захід був проведений в ГПД з учнями 1-4 класів з метою ознайомити їх з минулим Жашківщини; формувати уявлення про історичні назви на території рідного краю; виховувати любов до рідного краю, повагу до земляків, їхніх звичаїв.

12:24 18.11.2020

Рідна школа - наче вулик

Сучасна школа - країна дитячих сподівань і надій, де кожна дитина прагне до пізнання цікавого  і нового.

13:49 02.11.2020

Тиждень екологічної освіти

"Збережемо рідну землю" - під такою назвою було проведено ряд заходів: читали твори Сухомлинського про збереження природи; збирали насіння квіткових рослин, малювали малюнки; проведено усний журнал "Зелений розмай України".

13:44 02.11.2020

Виховний захід "Бережіть красу природи"

9 жовтня вихователь групи продовженого дня Маринчук О.Б. провела виховну годину на тему "Бережіть красу природи", мета якої виховати у дітей любов та бережне ставлення до навколишнього світу.

12:23 09.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора