A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Пам'ятні дні :"Голокост - лихо століття", "Квіти у полі, там де крути".

Дата: 28.01.2021 11:03
Кількість переглядів: 135

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

  Виховні заходи до Міжнародного дня памяті жертв Голокосту- 27.01 -  "Голокост - лихо століття",до Дня памяті Героїв Крут - 29.01 "Квіти у полі, там де крути".

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і  отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року.

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

27 січня  по всій Україні та за її межами проводяться заходи з вшанування пам’яті безневинно закатованих фашистами представників єврейської нації. Особлива увага приділяється інформаційним заходам, які проводяться серед молоді. В нашому закладі з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту проведено  виховний захід «Голокост – лихо століття» . 

 Гортаючи страшні сторінки історії, учні познайомилися з поняттями «голокост» та «антисемітизм», історією гоніння єврейського народу. Згадали  про Бабин Яр, у якому в часи німецької окупації України були розстріляні 33 771 людей. Таким чином ми вшановуємо пам'ять про багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

 Голокост – трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим. Вивчення документів, спогадів доводить, що територія України стала своєрідним полігоном, де нацистські нелюди опрацьовували методи «остаточного розв’язування єврейського питання». Трагедія українських євреїв була не просто частиною Катастрофи європейського єврейства у роки світової війни. Вона стала тією сходинкою, переступивши яку нацисти вирішили остаточно знищити всіх євреїв Європи.

Голокост нам треба пам’ятати,

Адже пам'ять – то є  наша совість.

Помилок таких не допускати,

Не писати  геноциду повість.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора