Сторінка для батьків

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. “Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський. Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, ?історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології. Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. Так, за класами закріплено такі телеканали: 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна?

6 клас – ZOOM та News One?

7 клас – ZIK?

8 клас – Індиго та УНІАН?

9 клас – Рада та UA:Культура?

10 клас – UA:Перший?

11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи. На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. ?У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями. Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома! Нагадуємо, що у зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Правила прийому до закладу на навчання

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text

12:32 15.06.2020

Увага! БУЛІНГ

09:58 28.01.2020

Весняні канікули

Шановні батьки! З 23.03 по 01.04, на час весняних канікул, педагогічний колектив закладу просить Вас прослідкувати за здоровям та життям Ваших дітей. Класними керівниками проведено інструктаж та повторено правила з техніки безпеки з учнями. Гарного відпочинку!

12:55 22.03.2019

School.org.ua