A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №2
Жашківської міської ради Черкаської області

Мандрівка країною героїзму

Дата: 23.05.2023 22:53
Кількість переглядів: 10

 

   День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.

Щорічне свято День героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

  Рішення створити таку важливу подію було прийняте під час II Великого збору Організації українських націоналістів 1941 року. А дату обрали на честь видатного громадського діяча, командира збройних сил, ідеолога українського націоналізму Євгена Коновальця. Його 23 травня 1938 року підступно вбили в Роттердамі. Спершу День героїв святкували підпільно, але зі здобуттям Україною незалежності воно почало набувати все більшого розголосу. Особливо важливим воно стало після початку російсько-української війни, коли нові герої боронять рідну Батьківщину.

«Мандрівка країною героїзму» назвали учасники учнівського самоврядування виховний захід, який підготували разом з педагогом організатором Заплішною Т. М.

 Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора