Тобі треба це побачити! Динозаври поряд! Мерщій до нас!

Дата: 08.02.2023 21:44

Доісторичні велетні, що рухаються та видають звуки, зовсім не кусаються, приємні на дотик і такі вражаючі! Семикласникам на уроці біології  випала нагода побачити міні - виставку  динозаврів, динозавренят Юрського та Крейдяного періоду прямо у своєму класі.

Організатором цієї виставки став маленький хлопчик – колекціонер динозаврів, який проживає неподалік ліцею та захоплюється  дивовижним світом цих тварин. Під час розмови чотирирічний Кулаков Михайло ділився розповіддю про спосіб життя цих тварин, їх види та надав школярам багато іншої цікавої інформації.

Учні мали змогу детально роздивитися колекцію  та пригадали подорож у парк «DinoSofia» - найбільший в Україні парк динозаврів, який знаходиться в м. Умань. Приємно, що діти цікавляться доісторичними велетнями та пізнають дивовижний світ тварин.